Do FIWE Fitness Trade Show 2019: United zostało kilkanaście miesięcy, tymczasem organizatorzy Największych Targów Branży Fitness w Polsce, zaskakują Nas kolejnymi informacjami na temat wydarzenia.

Głównym Ambasadorem strefy FIGHT w przyszłej edycji FIWE został ROBERTO SOLDIC, Mistrz KSW w wadze półśredniej, który pokazał swoją piekielną siłę nokautując Viniciusa Bohrera w pierwszej rundziej, podczas 46 Gali KSW.

Piorunująca kariera młodego zawodnika

Roberto Soldic, jest jednym z największych talentów w europejskim MMA. Debiutował podczas gali KSW41. Walcząc w zastępstwie za Dricusa Du Plessisa, zmierzył się z niepokonanym w swojej kategorii wagowej od sześciu walk Borysem Mańkowskim. Miażdżąc rywala, a tym samym zdobywając mistrzowski pas, Soldic zwrócił na siebie uwagę fanów MMA. Roberto jest porównywany z legendarnym Mirco “CorCopem”, który słynął z nokautowania swoich rywali. Prawdziwy sukces przyniosło mu pokonanie znanego z KSW Vasco Bakocevica i zdobycie w 2016 roku tytułu mistrzowskiej organizacji Swiss MMA Championship. Sukces otworzył mu drogę do kolejnych walk o pas i doprowadził do momentu, w którym został mistrzem cenionych europejskich organizacji: Superior FC oraz Final Fight Championship. Po wywalczeniu mistrzowskich tytułów, Roberto ostatecznie z sześcioma zwycięskimi walkami pod rząd trafił do organizacji KSW, gdzie podczas ostatniej 46 gali, zdobył kolejny pas.

FIWE Fitness Trade Show 2019: United – zupełnie nowy koncept eventu

FIWE było reklamodawcą na walce generującej milionowe oglądalności. Podczas rozmowy z portalem branża fitness zdradzili, że przygotowali całkiem nowy koncept eventu zarówno dla klientów biznesowych, jak i konsumentów. O szczegółach poinformują nas w najbliższych miesiącach. Obiecują wysoki poziom oraz wydarzenia, które zaskoczą niejednego wymagającego klienta. Wybór Roberta Soldica to premierowa zapowiedź tego co szykują.

Redakcja poleca:

Targi FIWE Fitness Trade Show 2019 w nowej odsłonie!

kontakt@branzafitness.pl