źródło: informacja prasowa

FIWE Fitness Trade Show to największy event poświęcony branży fitness w Europie. Dlaczego jest niezbędny dla sektora?

Możliwość integracji środowiska

Eventy mają wiele zalet. Jedną z największych jest możliwość integracji środowiska, którego dotyczą. To jedyna platforma do kreatywnej wymiany myśli i poszukiwania rozwiązań, które umożliwią rozwój poszczególnym podmiotom. Dlaczego mają przewagę nad spotkaniami online? Przede wszystkim dlatego, że nie stanowią kolejnej bariery do pokonania dla uczestników. Zachowanie wirtualne wymusza dystans, a w udanych relacjach biznesowych chodzi o to, by go skrócić. FIWE Fitness Trade Show jest idealnym do tego miejscem. W profesjonalnej, aczkolwiek nadal luźniejszej atmosferze pozwala na łączenie poszczególnych biznesów.

Bezpośrednie zaprezentowanie pełnej oferty

Niezależnie od tego, jak dobrze dobrana byłaby oferta internetowa danego sklepu, nic nie jest w stanie zastąpić bezpośredniej prezentacji produktu. Daje ona możliwość porozmawiania ze sprzedawcą oraz ekspertami na temat jego właściwości i rozwiania wątpliwości odnośnie zakupu. To wszystko dostanie się w wersji mikro w pojedynczym sklepie. O ileż atrakcyjniejsze jest jednak dla klienta najlepsze pokazanie pełnej gamy produktów od wielu producentów w jednym miejscu? Dlatego właśnie FIWE Fitness Trade Show jest tak ważne dla branży. Daje możliwość zaprezentowania sprzętu, suplementów, odzieży i usług wielu firmom, przyciągając tym samym szeroką gamę potencjalnych klientów.

Wykłady i prelekcje

Na FIWE  podchodzimy do biznesu kompleksowo. W evencie nie chodzi wyłącznie o stworzenie platformy handlowej dla przedsiębiorców, ale również o rozwój biznesu. Jak się on dokonuje? Dzięki szerokiej gamie konferencji i prelekcji dedykowanych właścicielom firm. Podczas FIWE Experts najlepsi eksperci w branży pokażą, na co stawiać prowadząc własny biznes. Powiedzą w jakie trendy warto inwestować i co zrobić, by zabezpieczyć się przed kryzysem. FIWE Business pokaże z kolei wszystkie możliwości. Jak inwestować i co zrobić w przestrzeni e-commerce, by móc cieszyć się zyskiem – na tym skupią się prelegenci.

Branżowe debaty pozwolą natomiast odnaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące sektor pytania.

Nowa grupa docelowa

FIWE przyciąga również dodatkowymi atrakcjami skierowanymi do odwiedzających. Koncerty na żywo, zawody sportowe z najlepszymi zawodnikami czy też spotkania z gwiazdami – tego nie może się doczekać każdy miłośnik fitnessu. Jednocześnie zyskują również profesjonaliści związani z branżą. Sportowcy czy trenerzy personalni mogą skorzystać z dedykowanych im bloków tematycznych na temat wydolności fizycznej czy odżywiania. To sprawia, że świat klienta komercyjnego łączy się z potencjalnym biznesem i daje płaszczyznę do przenikania się wzajemnych interesów.

FIWE 2021, 10 – 12 Września 2021.

Najlepsze porady ze świata fitness poznacie dzięki FIWE Fitness Trade Show 2021! Już dziś zarejestrujcie się i zapewnijcie sobie miejsce na największej imprezie poświęconej branży fitness w Europie! Zapoznacie się najnowszymi trendami w branży fitness i poznacie innowacje, które zmienią Wasze podejście do treningu! Nie możecie przegapić tego wydarzenia.

 

FIWE

10-12 września 2021

EXPO XXI WARSZAWA

https://fiwe.pl/