informacja prasowa

Konkurs FUTURE STAR to inicjatywa mająca na celu nagrodzenie najlepszych trenerów personalnych, bodybuilderów oraz reprezentantów sztuk walki. To świetna okazja, by wyróżnić swój biznes i promować się w gronie marek premium branży fitness.

FIWE Fitness Trade Show to event łączący rozrywkę, sportowe emocje i najważniejsze rozważania na temat branży fitness. To wydarzenie, które pokazuje potencjał tego sektora usług i wskazuje jego kierunki rozwoju w przyszłości. Podczas FIWE liczą się ludzie i ich historie, to, co mają do zaoferowania innym. Dlatego właśnie organizator eventu chce docenić tych, którzy mają pozytywny wpływ na branżę.

FIWE FUTURE STAR

Konkurs ma na celu wyłonienie obiecujących postaci ze świata fitness, które dzięki swojej historii inspirują i wyróżniają się na tle innych. FIWE Future Star jest trampoliną promocyjną oraz zapewnieniem suportu na każdym stopniu kariery.

Kandydaci rywalizować będą w trzech kategoriach:

– Ambasador Trenerów Personalnych

– Ambasador Sztuk Walki

– Ambasador Bodybuildingu

Dlaczego warto?

FUTURE STAR to nie tylko szansa dla przedstawicieli świata fitness, ale także firm, które w nim funkcjonują. Sponsor może wykorzystać wydarzenie do promocji własnej marki. Wiąże się z tym między innymi wykorzystanie nośników reklamowych organizatora, skorzystanie z jego i uczestników zasięgów w mediach społecznościowych, co pozycjonuje markę idealnie w grupie docelowej. Wybrani przez publiczność ambasadorzy będą również zobowiązani do wykonania świadczeń dla sponsorów.

Świadczenia zapewnione dla sponsora to:

  1. Umieszczenie logotypu we wszystkich materiałach dotyczących Konkursu jako Partnera (w tym reklamy internetowe, drukowane, social media, strona www i inne)
  2. Możliwość dystrybucji ulotek na targach
  3. Sampling próbek/gadżetów do toreb giftowych dla odwiedzających z biletem VIP
  4. Dostarczenie nagród dla zwycięzców Konkursu FIWE Future Star
  5. Wręczenie nagród przez przedstawiciela firmy podczas ogłoszenia wyników na scenie podczas trwania targów FIWE
  6. Umieszczanie banneru/logo PARTNERA na oficjalnej stronie fiwe.pl w zakładce dedykowanej konkursowi FIWE Future Star
  7. Promocja Partnera poprzez Social Media FIWE: min 2 posty/konkursy na Facebook i Instagram
  8. Współpraca marketingowa z Ambasadorem

Pierwszy konkurs tego typu przeprowadzono w 2019 roku i cieszył się on bardzo dużym powodzeniem. Wysłano ponad 150 zgłoszeń!

Patronem konkursu jest Robert Burneika. O wydarzeniu będą informować również patroni medialni FIWE Fitness Trade Show, w ramach którego odbywa się event (11-12 września 2021). Więcej informacji o konkursie na stronie fiwe.pl/fiwe-future-star. Zapraszamy do udziału!