Już niebawem niemal wszyscy związani z branżą fitness spotkają się na szóstej edycji największych targów branżowych w Europie Centralno Wschodniej – FIWE 2019! Jest to wydarzenie na skalę europejską, dlatego w Warszawie pojawią się czołowi gracze z Polski i za granicy. Do największych graczy branży fitness z pewnością należy zaliczyć sieć Xtreme Fitness Gyms, która także będzie obecna na wydarzeniu, a jej założyciel Łukasz Dojka wygłosi prelekcję i weźmie udział w Debacie CEO.

FIWE działa jak magnes i za każdym razem przyciąga osoby bezpośrednio i pośrednio tworzące branżę. Począwszy od przedsiębiorców, przez trenerów, wykładowców, po fanów aktywnego trybu życia, producentów sprzętu, odzieży, suplementów, dystrybutorów, właścicieli dużych sieci klubów fitness, gwiazdy sportu. Od 13 do 15 września Warszawę czeka prawdziwe oblężenie, a wraz z nim spora dawka aktywności fizycznej, wiedzy, motywacji i nowych relacji biznesowych.

Dlaczego warto wziąć udział w targach? W jednym czasie i miejscu spotkają się wysokiej klasy specjaliści i wystawcy z wielu sektorów branży. Na FIWE 2019 pojawiają się bloki tematyczne pośrednio i bezpośrednio związane ze sportem – biznes, zdrowa żywność, uroda, kulturystyka, motywacja, fitness, sport, wellness & SPA. Każdy z tych działów to kilkadziesiąt wystawców, stoisk, produktów i usług, które podczas targów są prezentowane i testowane. Targi w dużej mierze mają także charakter biznesowy. Odbędą się prelekcje prowadzone przez ekspertów branżowych, dotyczące różnych sektorów usług.

Wystawcy godni odwiedzenia!

Sieć Xtreme Fitness Gyms, wiodący gracz na polskim rynku siłowni i klubów fitness, będzie jednym z wystawców, a na ich stoisku będzie można zasięgnąć wielu ciekawych informacji z zakresu funkcjonowania klubów, modelu biznesowego czy zasad franczyzy Xtreme Fitness Gyms Franchise. To także idealna okazja do spotkania z założycielem sieci CEO Łukaszem Dojką i CFO Łukaszem Nowakowskim oraz nawiązania relacji, które mogą zaprocentować obiecującymi wyzwaniami biznesowymi.

Polecamy nie tylko odwiedzić stoisko tego wystawcy, ale także wziąć udział w prowadzonej przez Łukasza Dojkę prelekcji pt. ZAŁOŻENIA I INNOWACJE MODELU FRANCZYZOWEGO XTREME FITNESS GYMS – NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCEJ SIĘ SIECI KLUBÓW
FITNESS W POLSCE. Prelekcja będzie miała miejsce 14 września, w godzinach od 14.05 do 15.05.

Targi, jakich jeszcze nie było!

FIWE 2019 to wydarzenie, które obije się szerokim echem w branży! Uczestnictwo w targach to ważny krok w celu nawiązania kontaktów biznesowych oraz możliwość bycia na bieżąco z panującymi trendami. To także cenna wiedza z wielu dziedzin dostępna na wyciągnięcie ręki. Prelekcje i bloki dyskusyjne to doskonała okazja do rozmowy ze specjalistami oraz spotkania oko w oko z ludźmi, którzy tworzą branżę. A to wszytko ze sporą dawką sportu, aktywności fizycznej zawodów sportowych, maratonów fitness i wielu innych atrakcji w tle!

Rezerwujcie czas w kalendarzu, kupujcie bilety i koniecznie zawitajcie na stoisko Xtreme Fitness Gyms! My z pewnością tam będziemy!

Polecamy także

Spadek wpływów i zysków w firmie Ewy Chodakowskiej