Prezentujemy nową odsłonę 7. edycji, która jak co roku odbędzie się w Warszawie w halach targowych Expo XXI. Motywem przewodnim 7. Edycji będzie hasło FIWE Wonderland. Organizatorzy już dziś zapraszają wszystkie firmy i osoby pracujące w branży fitness do „krainy czarów” FIWE Fitness Trade Show 2020 w dniach 18 – 20 września do Warszawy.

– Miniona edycja targów FIWE utwierdziła nas w przekonaniu, że jest ogromna potrzeba organizacji jednego wydarzenia branżowego w Polsce i cieszymy się, że przedstawiciele branży wybrali właśnie naszą imprezę jako miejsce biznesowych spotkań. Nic nie zastąpi nawiązanych relacji podczas właśnie takich spotkań – opowiada Artur Moczarski, Marketing Manager targów FIWE.

Nowo ogłoszona 7. Edycja targów FIWE cieszy się olbrzymim zainteresowaniem firm z sektora fitness. Organizator podaje, że ponad połowa powierzchni wystawienniczej została już zarezerwowana. Zainteresowane udziałem firmy mogę poznać ofertę wystawienniczą wysyłając zapytanie na adres fiwe@icevents.pl

Międzynarodowe Targi FIWE FITNESS TRADE SHOW są obecnie najszybciej rozwijającym się wydarzeniem branżowym w Europie Środkowo Wschodniej i liderem wśród wydarzeń fitness na rynku krajowym. Targi FIWE to połączenie targów biznesowych, które mają ma na celu pokazanie bogatej gamy sprzętu, produktów, usług i akcesoriów fitness & wellness przed szerokim gronem odwiedzających z Polski i z zagranicy, a także Show dla fanów sportu z wieloma zawodami sportowymi z dyscyplin takich jak kulturystyka, crossfit, sztuki walki MMA, zajęcia fitness. Uczestnicy mają doskonałą okazję do spotkania gwiazd i idoli sportowych. Co roku targi gromadzą ponad 200 wystawców z ponad 18 krajów – przedstawicieli sprzętu fitness, wyposażenia, suplementów, akcesoriów, artykułów spożywczych, odzieży, oprogramowania, zdrowia i urody, czy wellness.

-W targach FIWE uczestniczymy regularnie od paru lat. Jest to dla nas kluczowa impreza branżowa, szansa na pozyskanie klientów biznesowych i rozmowa bezpośrednia z naszymi konsumentami. Jeśli chodzi o ostatnie lata, kluczowe dla nas było pozyskanie dużego dystrybutora z Ukrainy i wejście na tamten rynek z naszym brandem Go On Nutrition. – mówi Mariola Małkowska, firma Sante.

Targi FIWE dla firm to gwarancja bezpośredniego dotarcia do konkretnych grup docelowych. Wśród nich są:
– trenerzy personalni, fizjoterapeuci
– właściciele i managerowie obiektów sportowych, studiów treningowych, klubów fittness
– dystrybutorzy sprzętu, suplementów i akcesoriów treningowych
– osoby odpowiedzialne za zakupy w sieciach drogerii, aptek, sklepów
– inwestorzy z Polski i zagranicy
– franczyzobiorcy i franczyzodawcy

Targi FIWE to przede wszystkim duże międzynarodowe spotkanie przedsiębiorców (klientów biznesowych) z firmami i wystawcami z branży fitness. W celu komfortowego spotkania organizator przygotował szereg udogodnień, aby osoby odwiedzający targi FIWE w celach biznesowych mogły bez problemu, w biznesowej atmosferze nawiązać świetne relacje.

Korzyści płynące z udziału w naszych targach to przede wszystkim:
– Pozyskanie nowych partnerów biznesowych wykorzystując kanały dotarcia targów FIWE do odpowiednich grup
– Sprzedaż produktów na miejscu – odpowiednio zaprogramowana sprzedaż na targach, zwraca w całości z nadwyżką koszt stoiska
– Oszczędność czasu i pieniędzy – promocja marki na największym evencie branżowym odwiedzanym w 100% przez grupę docelową
– Nawiązanie relacji biznesowych i wykorzystanie potencjału branży fitness, welness dla promocji i rozwoju Państwa firmy

Organizator dla odwiedzających przygotował szereg wydarzeń edukacyjnych:

5 konferencji biznesowych dla właścicieli klubów fitness, hoteli, sklepów oraz dla inwestorów B2B.

FIWE INVESTORS to konferencja dedykowana przedsiębiorcom i osobom prywatnym, pokazująca możliwości inwestowania na rynku fitness & wellness w Polsce. Tematami przewodnimi konferencji będzie przedstawienie trendów inwestycyjnych popartych case study. Przedstawione zostaną różne modele biznesowe. Pokazane zostaną przykłady największych inwestycji oraz panujące trendy i innowacje. Uczestnicy Konferencji zdobędą także wiedzę z zakresu personal brandingu, zarządzania czasem, negocjacji czy podejmowania kluczowych decyzji pod presją czasu.
FIWE EXPERTS to elitarna konferencja branżowa przeznaczona dla wszystkich, którzy planują otwarcie działalności lub szukają sprawdzonych rozwiązań w już prowadzonym biznesie. Będzie to dla Państwa prawdziwe kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy od ekspertów osiągających prawdziwe, mierzalne rezultaty. Jest to konferencja przeznaczona głównie dla managerów i właścicieli klubów fitness.
FIWE EXPERTS EQUIPMENT to konferencja branżowa przeznaczona dla wszystkich, którzy planują otwarcie działalności lub szukają sprawdzonych rozwiązań sprzętowych w już prowadzonym biznesie. Będzie to dla Państwa okazja do zapoznania się z ogromem wiedzy płynącej od ekspertów na temat wyposażenia, akcesoriów, sprzętu. Konferencja przeznaczona jest głównie dla managerów i właścicieli klubów fitness.
FIWE SHOPS dedykowana kadrze zarządzającej hurtowniami, a także właścicielom sklepów stacjonarnych i internetowych, na której przedsiębiorcy dowiedzą się w jaki sposób podnieść zyski ze sprzedaży oraz jak dobrze prowadzić sklep, aby czerpać zyski. Wydarzenie skierowane do biznesowej części odwiedzających targi FIWE, głównie dla sklepów.
FIWE FRANCZYZA to konferencja na targach dla przedsiębiorców i osób poszukujących pomysłu na biznes. Spotkanie franczyzobiorców i franczyzodawców. Zbiór ofert franczyzodawców branży fitness w jednym miejscu.

2 debaty dla biznesu:

FIWE Debata Ceo Meetings & Experts czyli panel dyskusyjny, w którym wezmą udział 3 grupy uczestników: CEO sieci (również międzynarodowi), dystrybutorzy, producenci sprzętu, systemów, suplementów oraz eksperci branżowi. Podczas debaty zostaną poruszone newralgiczne tematy dotyczące branży fitness.
FIWE Debata Ceo & Experts SHOPS – panel dyskusyjny, w którym wezmą udział grupy uczestników: CEO Sklepów internetowych, dystrybutorzy, producenci suplementów, oraz eksperci branżowi z ecommerce.

4 Konferencje m.in. na temat diety i treningu :

FIWE PRO – moduł wykładów i szkoleń dedykowanych dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych, którzy chcą pozyskać poszerzoną wiedzę z zakresu treningu, diety i suplementacji. To również dobre miejsca dla osób chcących postawić pierwszy krok na scenie kulturystycznej lub planujących zostać trenerem lub instruktorem.
FIWE PERSONAL TRAINER – moduł wykładów i szkoleń dedykowanych dla trenerów personalnych i osób średnio zaawansowanych, którzy znają już podstawy treningu. Podczas prelekcji dowiemy się wszystkiego co związane jest z zawodem trenera. Jak zacząć, jak wyróżnić się na tle konkurencji, jakie techniki i metody stosować. Poznamy wszystkie nowości i trendy. Trenerzy – wszystko czego szukacie znajdziecie w jednym miejscu.
FIWE FIT & CARDIO to konferencja dla osób rozpoczynających swoją przygodę z siłownią i sportami siłowymi. Wykłady i szkolenia prowadzone przez ekspertów w dziedzinie zdrowego odżywiania, treningu oraz suplementacji. FIWE FIT to także olbrzymia dawka wykładów motywacyjnych!
FIWE RUN to konferencja dla osób rozpoczynających swoją przygodę z bieganiem lub tych, które od jakiegoś czasu już uprawiają tą aktywność fizyczną. Wykłady i szkolenia prowadzone przez ekspertów w dziedzinie zdrowego odżywiania, treningu biegowego i uzupełniającego oraz suplementacji.

Trwa przedsprzedaż stoisk na następną edycję targów FIWE.

Poznaj warunki udziału. Zapytaj o ofertę wystawienniczą: fiwe@icevents.pl
Do zobaczenia na targach!

Polecamy także:

6 edycja Fiwe Fitness Trade Show – prawie 30 000 odwiedzających!