Kolejna już 6. edycja największych targów fitness w Polsce – FIWE Fitness Trade Show zbliża się wielkimi krokami. W tym roku targi pod nazwą FIWE UNITED – ZJEDNOCZENI odbędą się w dniach 13 – 15 września w Warszawie. Organizator w tym roku przygotował masę wrażeń i nowości dla odwiedzających, każdy znajdzie dla siebie odpowiednie wydarzenie. W tym roku będzie ich aż 24 – to rekord wydarzeń towarzyszących targom na skalę europejską! Targi FIWE są wydarzeniem łączącym część biznesową ze świetnym show i zabawą. Sprawdźcie co organizatorzy przygotowali w tym roku.

Dla części biznesowej organizatorzy przygotowali specjalny dzień, przeznaczony wyłącznie dla gości zainteresowanych kwestiami biznesowymi. To piątek 13 września. 

Podczas tego dnia dla odwiedzających zostały przygotowane aż 4 różne konferencje:

Konferencja FIWE Experts elitarna konferencja branżowa przeznaczona dla wszystkich, którzy planują otwarcie działalności lub szukają sprawdzonych rozwiązań w już prowadzonym biznesie. Będzie to prawdziwe kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy od ekspertów osiągających prawdziwe, mierzalne rezultaty.

Konferencja FIWE Investors dedykowana przedsiębiorcom i osobom prywatnym pokazująca możliwości inwestowania na rynku fitness & wellness w Polsce.

Konferencja FIWE Wellness & SPA przeznaczona dla właścicieli i managerów Hoteli , Spa, Pływalni, ośrodków wypoczynkowych, czy też baz treningowych. Konferencja powstała, by edukować kadrę zarządzającą z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz zapoznać ich z innowacyjnymi metodami urządzania strefy wellness & Spa w prowadzonym biznesie.

Konferencja FIWE Shops dla kadry zarządzającej hurtowniami, a także właścicieli sklepów stacjonarnych i internetowych, na której przedsiębiorcy dowiedzą się w jaki sposób podnieść zyski ze sprzedaży oraz jak dobrze prowadzić sklep, aby czerpać z nich korzyści.

Na dzień biznesowy organizatorzy przygotowali również wyjątkowy panel dyskusyjny CEO Meetings – międzynarodowy panel, gdzie spotkają się przedstawiciele oraz eksperci z branży fitness. Celem debaty jest poruszenie oraz przedyskutowanie obecnej sytuacji na rynku fitness.

Podczas 6 edycji targów,  kolejny rok z rzędu odbędzie się Konkurs FIWE Awards – prestiżowa nagroda kierowana do wystawców oraz ich firm. Osoby zainteresowane, mają możliwość zgłoszenia swojej marki do konkursu w trzech kategoriach: Produkt Roku, Usługa Roku oraz Akcesoria Roku.

Przygotowany został również konkurs kierowany do klubów fitness oraz studiów butikowych – Konkurs Branża Fitness Awards. Jego celem jest wyróżnienie w danych kategoriach najlepszych klubów z branży.

Dla gości odwiedzających targi w sobotę 14-tego września i niedzielę 15-tego września organizatorzy przygotowali masę nowości. Połączone zostały ze sobą dwa obszary: wielkie show & edukacja w postaci konferencji.

Gwiazdami Specjalnymi targów zostali Deynn & Daniel Majewski , a z okazji 3 urodzin Gym Glamour oraz powrotu do Polski naszych gwiazd przygotowane zostało Wielkie spotkanie Deynn & Majewski. Super wydarzenie dla fanów ze świetną atmosferą.

Ambasadorami targów w tym roku są Timea Trajtelova, Akop i Sylwia Szostak, Michał Karmowski, Michał Materla i Kasia Oleśkiewicz.

Poza tym, w samych targach weźmie udział ponad 200 gwiazd fitness zaproszonych w roli gości specjalnych!

Co jeszcze zobaczycie na targach FIWE?

Wraz z Polskim Związkiem Kulturystyki i Fitness oraz IFBB przygotowujemy dla Was największe wydarzenie w historii sportów sylwetkowych. Dwa najważniejsze zawody kulturystyczne w Polsce – IFBB Diamond Cup i Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness odbędą się w weekend na głównej scenie targów FIWE Fitness Trade Show 2019.

Zawody STHIL Timbersports, czyli najbardziej ekstremalna dziedzina w cięciu i rąbaniu drewna z użyciem mocnej pilarki łańcuchowej, wyczynowej siekiery i specjalnej piły ręcznej – STHIL Timbersports to nowość targów! Dyscyplina STIHL TIMBERSPORTS ze względu na swoją widowiskowość zyskuje coraz większą popularność i zainteresowanie. Czeka nas niesamowita moc wrażeń.

FIWE Fitness Fashion Week, premiery najnowszych kolekcji, najmodniejszych trendów, czyli najważniejszy pokaz mody sportowej to również kolejna z niespodzianek organizatora.

Swoje nowe oblicze podczas 6 edycji targów zaprezentuje również EU4YA by tiguar – największa konwencja fitness w Europie Centralnej dla instruktorów, trenerów personalnych, sportowców i miłośników zdrowego trybu życia.

Crossfit LOGinLAB Cup FIWE 2019 – zmagania najlepszych atletów w historii LOGinLAB zamykających sezon 2019 i świętujących wspólnie rocznice 5th Anniversary.

Zawody FIWE Armwrestling, w których każdy z odwiedzających będzie mógł wziąć udział i sprawdzić swoje umiejętności pod bacznym okiem profesjonalnych sędziów. Armwrestling to sporty walki w formule „jeden na jednego”.

KSW PREMIUM FIGHT ARENA to miejsce na FIWE, gdzie  spotkacie zawodników największej federacji MMA w Polsce. Na KSW Premium Fight Zone będziecie mieli możliwość treningu i zobaczenia pokazów walk. Gwiazdy KSW na wyciągnięcie ręki tylko na FIWE.

Na targach odbędą się Amatorskie Mistrzostwa Europy MMA. Impreza o międzynarodowym charakterze przyciągnie do Polski wielu zawodników z różnych części świata. Organizatorem zawodów jest Federacja Time of Master.

FIWE Strefa Gwiazd to specjalne miejsce na targach, gdzie będzie możliwość spotkania i zrobienia pamiątkowej fotki z najbardziej znanymi gwiazdami fitness.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie – Fitness Tour. Będzie to największa i bardzo atrakcyjna trasa grupowych treningów fitness w Polsce. Wydarzenia są planowane w 66 miastach, a pierwsze odbędzie się w plenerowej strefie treningowej przed EXPO XXI podczas targów FIWE!

FIWE Fit to konferencja dla osób rozpoczynających swoją przygodę z siłownią, fitness i sportami siłowymi. Wykłady i szkolenia prowadzone przez ekspertów w dziedzinie zdrowego odżywiania, treningu oraz suplementacji.

FIWE Personal Trainer – moduł wykładów i szkoleń dedykowanych dla trenerów personalnych i osób średniozaawansowanych, którzy znają już podstawy treningu.

Konferencja FIWE Pro, moduł wykładów i szkoleń dedykowanych dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych, którzy chcą pozyskać poszerzoną wiedzę z zakresu treningu, diety i suplementacji.

Złotym Sponsorem targów została firma Technogym. Poziom Srebrnego Sponsora objęły firmy B:FIT, Swanson oraz PerfectGym.
Partnerami strategicznymi wydarzenia zostały LifeFitness oraz MIHA Bodytec.
Pozostałymi partnerami wydarzenia są APUS Sport, Nutrend, Olimp Sport Nutrtition, IronMaxx oraz Costa Coffee.

Bilety na targi FIWE Fitness Trade Show United 2019 dostępne online już od 35 zł.
Strona targów dostępna jest pod adresem www.fiwe.pl . Do zobaczenia na targach!

Polecamy także:

Rusza II edycja konkursu Branża Fitness Awards