fot. mat.prasowe

Największe w Polsce spotkanie przedstawicieli branży fitness

21-23 września w Expo XXI w  Warszawie odbędą się targi FIWE Fitness Trade Show, które są jedynym w Polsce wydarzeniem przyciągającym całą branżę fitness.

FIWE, to prawdziwy fenomen na rynku! Przyciąga nie tylko najwięcej firm wystawienniczych (w tej edycji ponad 200), ale przede wszystkim kadrę zarządzającą firm z branży fitness.

Tegoroczna edycja jeszcze zwiększy tę skalę za sprawą dnia biznesowego (piątek 21 września), podczas którego właściciele firm, klubów fitness, obiektów sportowych, aptek, hoteli, ośrodków SPA, będą mogli sprawdzić aktualną ofertę setek firm i wybrać najbardziej praktyczną dla swojego biznesu.

Nie zabraknie też inspiracji i wiedzy, a to za sprawą konferencji FIWE Experts, którą poprowadzi kilkunastu znanych Ekspertów z branży.W piątek 21 września 2018 r. podczas dnia biznesowego o godz. 11.30 odbędzie się oficjalne otwarcie targów oraz gala rozdania nagród w I edycji BRANŻA FITNESS AWARDS 2018. 

Niewątpliwie ciekawostką dla biznesu będzie także część konsumencka, czyli szereg zawodów: kulturystycznych, crossfit, street workout, spotkania z Gwiazdami fitness i MMA. Dzięki tej części będzie można zobaczyć jakie atrakcje interesują konsumentów i zastanowić się nad wdrożeniem ich do własnego biznesu.

Targi FIWE już zostały docenione przez największych graczy branży, dlatego jest to przystanek obowiązkowy dla każdej osoby związanej z fitnessem i sportem lub rozważającej rozpoczęcie działalności w tym sektorze.

 

Informacja prasowa

Zobacz także:

Fotorelacja FIWE 2017