fot.mat.prasowe

Foods by Ann po raz drugi w Lidlu

Taniej niż online

Produkty Foods by Ann, marki, której założycielką jest Anna Lewandowska, ponownie trafiły na półki sklepów Lidl. 28 czerwca wystartowała akcja promocyjna. Produkty można kupić w niższych cenach niż na stronie internetowej. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów.

Po raz drugi

To kolejna akcja marki Foods by Ann z siecią sklepów Lidl. Pierwszy raz produkty pojawiły się w ofercie sklepów sieci wraz z początkiem tego roku. Oferta obejmuje: batony energetyczne Pocket Energy Bars, musli owocowe, chipsy warzywne i smoothies w saszetkach. Wszystkie produkty są dostępne w kilku wariantach smakowych.

Moje produkty znajdziecie już we wszystkich sklepach Lidl. Do końca tygodnia batoniki Pocket Energy Bar, chrupiące chipsy warzywne, pyszne owocowe musli i smoothie są na wyciągnięcie ręki. – napisała Lewandowska na Instagramie.

Taniej niż online

Produkty marki można kupić w niższych cenach niż na oficjalnej stronie internetowej trenerki. Ceny przedstawiają się następująco: pocket energy bar (kokos i banan, jabłko i cynamon, kakao i malina, banan i kakao) – 3,49 zł/35 g/1 opak.; musli (malina, wiśnia i truskawka, daktyl, jabłko i banan, jabłko, porzeczka i śliwka, truskawka, pomarańcza i melon) – 3,99 zł/50 g/1 szt.; chipsy z batatów lub topinamburu i marchwi – 4,49 zł/15 g/20 g/ 1 opak; chipsy z ziemniaków – 3,99 zł/18 g/1 opak.; shake i smoothie – 3,99 zł/15-24 g/1 opak. Przykładowo: cena batona w Lidlu to 3,49 zł, online: 3,89 zł, natomiast w Piotrze i Pawle prawie 6 złotych.

Produkty dostępne są w wybranych sklepach sieci. Promocja trwa od 28 czerwca do wyczerpania zapasów.

Przypomnijmy, że produkty Foods by Ann dostępne są również w sklepach Kaufland, Piotr i Paweł, Żabka i kawiarniach So!Coffe.

W Polsce Lidl ma już około 600 sklepów.

Zobacz także: