Foods By Ann firma Anny Lewandowskiej podbija nowe rynki – rozmowa z Prezesem firmy

Na polskim rynki powstaje coraz więcej firm proponujących zdrową żywność na co należy zwracać uwagę wybierając tego typu produkty?
Na pewno na składniki. Często zdarza nam się być zwiedzionym przez nazwy produktów, sugerujące, że są one zdrowe. Jednak, gdy spojrzymy na składniki, okazuje się, że dużo w nich cukru i ulepszaczy. Surowce, z których powstają nasze produkty pochodzą ze sprawdzonych źródeł, są naturalne i zdrowe. Nie ma w nich chemicznych wspomagaczy i dodanych cukrów.

Czy zdrowe jedzenie musi kojarzyć się z wyrzeczeniami?
Misją Foods by Ann jest pokazanie, że zdrowe jedzenie wcale nie musi oznaczać wyrzeczeń. Zdrowe jedzenie to styl życia i świadomy wybór produktów i składników. Dzięki temu nie traktujemy naszej diety jak kary, jemy z przyjemnością, zachowując dobre samopoczucie i energię, a do tego dbamy o nasze ciało. Przykładem mogą być nasze Energy Bars, które mają na celu zapewnić zastrzyk energii oraz zaspokoić tę wieczną ochotę „na coś słodkiego”.

Zaobserwowaliśmy bardzo mocne wejście marki na rynek proszę opowiedzieć czym jest marka Foods by Ann? Foods by Ann to przede wszystkim drogowskaz właściwych nawyków żywieniowych. Naszym celem jest pokazanie, że zdrowe jedzenie może być na wyciągnięcie ręki, może być smaczne i nie musi wiązać się z wyżej już wspomnianymi wyrzeczeniami. Nasze produkty są synonimem holistycznego i zdrowego podejścia do życia.

Jakie funkcje mają spełniać Państwa produkty?
Nasze produkty tworzymy pod kątem funkcjonalnym. Zatem każdy produkt zawiera konkretne wartości wspierające nasz organizm, od obniżenia stresu oksydacyjnego, przez dodanie energii, wzmocnienie odporności aż po zwiększenie libido. Warto zatem zapoznać się z opisem każdego produktu w naszym sklepie www.sklep.hpba.pl, aby poszerzyć swoją wiedzę i świadomie dokonywać zakupu.

Czy wszystkie składy Waszych produktów są stworzone przez Annę Lewandowską?
Ania Lewandowska jest założycielką marki Foods by Ann oraz jej współwłaścicielką. Poza tym jest też pomysłodawczynią wszystkich produktów. Jej pasja oraz ogromna wiedza w zakresie zdrowego żywienia są podstawą marki i pozwalają na tworzenie produktów nie tylko smacznych, ale i zdrowych. Zatem Anna bierze czynny udział w tworzeniu marki, nie tylko marketingowo. Trzeba również nadmienić, że blog prowadzony przez Annę jest ogromnym wsparciem dla odbiorców marki Foods by Ann. Dzięki artykułom pisanym przez Anię, czytelnicy wiedzą jak najlepiej używać produktów Foods by Ann i jakie są ich wartości oraz funkcjonalność.

Czy Państwa działalność kierowana jest tylko na rynek polski czy planują Państwo ekspansję na rynki zagraniczne?
Ekspansję już rozpoczęliśmy. Nasze produkty dostępne są na Węgrzech, w Anglii oraz Irlandii a nawet za Oceanem, w Kanadzie i USA. Pierwsze zamówienia zostały już również wysłane do RPA. Oczywiście w planach mamy dalszy rozwój.

Jaką formę reklamy wybierają Państwo najczęściej targi/konferencje bezpośrednie dotarcie do klienta czy jednak Internet ?
Stawiamy na internet. Jest to naszym zdaniem najsilniejsze medium w dzisiejszych czasach. Daje również najwięcej możliwości promocji oraz szansę na dotarcie do najszerszego grona odbiorców. Jako dodatkową formę promocji wybieramy prasę i idziemy w kierunku kampanii właśnie w prasie. Korzystamy także z targów i konferencji, jednak te traktujemy bardziej jako rekonesans a dopiero drugorzędnie jako formę promocji.

Czy mają Państwo w planach w 2017 rozszerzyć asortyment?
Planujemy bardzo dużo niespodzianek i znaczne rozszerzenie asortymentu. Warto zatem śledzić nasz profil Facebook FoodsByAnn oraz profil Ani Lewandowskiej, aby być na bieżąco. Możemy uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć już dziś, że w nadchodzącym kwartale planujemy wdrożyć pięć nowych linii produktowych. Obiecujemy, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Dziękuję za rozmowę
Paweł Ciuraj

https://web.facebook.com/FoodsByAnn/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf