Na stacjach benzynowych Shell w sprzedaży pojawiły się produkty Foods by Ann

Foods by Ann, firma założona przez Annę Lewandowską prężnie rozwija się i rozszerza sprzedaż otwierając nowe kanały dystrybucji. Od kwietnia produkty Foods by Ann dostępne są na stacjach benzynowych Shell na terenie całego kraju.

Do sprzedaży na stacjach Shell na razie trafiły jedynie batony, tzw. energy bars w siedmiu kuszących smakach: jabłko&cynamon, marchew&pomarańcza, kakao&malina, truskawka&burak, dynia&matcha, kakao&matcha oraz goji&żurawina. Produkty dostępne są w dwóch garaturach 60 g (5,99 zł) i 30 g (3,99 zł). Batony energetyczne są flagowym produktem sygnowanym marką Foods by Ann. – Jest to produkt unikatowy, który bezpośrednio kojarzy się z moją osobą. Moje batony to forma zdrowej, funkcjonalnej przekąski. Świetnie sprawdzą się jako lunch lub posiłek okołotreningowy. Surowce, z których batony powstają pochodzą ze sprawdzonych źródeł, są naturalne i zdrowe. Gwarantuję ich jakość i bezpieczeństwo spożycia. Nie ma chemicznych wspomagaczy i dodanych cukrów. – czytamy na blogu Healthy Plan by Ann.

Batony cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów. Na razie firma nie zdradza szczegółów dotyczących rozszerzenia asortymentu. Trwają rozmowy na ten temat. W okresie wakacyjnym oferta zostanie wzbogacona o kolejne przekąski, a produkty trafią również na stacje benzynowe za granicą. Paweł Ciuraj, członek Zarządu Hpba Group Sp. z.o.o. komandytowa zdradził nam, że niebawem zostaną wprowadzone trzy innowacyjne grupy produktów do kategorii, w której marka Foods by Ann będzie absolutnym pionierem na rynku.