Zgłoszenie do I edycji konkursu „BRANŻA FITNESS AWARDS” - BranzaFitness.com
facebook

Zgłoszenie do I edycji konkursu „BRANŻA FITNESS AWARDS”

Pełna nazwa Uczestnika ( dane do faktury)

Dane zgłoszeniowe

Wybrana kategoria BF AWARDS: INNOWACJADESIGNDZIAŁANIA MARKETINGOWE (MARKETING)KLUB PRZYJAZNY KLUBOWICZOM
zgłaszam jeden obiektZgłaszam sieć
Załącz link do filmu naYouTube

Oświadczenie

Niniejszym potwierdzam kandydaturę zgłaszanego obiektu/klubu/studia w I edycji konkursu BRANŻA FITNESS AWARDS 2018, którego rozstrzygniecie zostanie ogłoszone w dn. 21.09.2018 r. podczas V edycji Międzynarodowych Targów FIWE- Fitness Trade Show, które odbędą się w dniach 21 - 23 września 2018 r. w warszawskim Centrum EXPO XXI oraz opublikowane na portalu www.BranzaFitness.com wraz z argumentacją wyboru Jury BF Awards.

Warunki płatności:

Udział w konkursie BRANŻA FITNESS AWARDS - 399 zł netto

1.Opłata zostanie uiszczona w terminie do 3 dni od daty zgłoszenia. W przypadku nie zaksięgowania płatności na poniższym koncie zgłoszenie zostanie anulowane.
2. Płatności dokonywane będą przelewem na rachunek bankowy Organizatora nr: : 92 1050 1025 1000 0090 3126 8502 Zgłoszenie stanowi również dokument proforma na zasadzie, którego prosimy dokonywać opłaty. Uczestnik wyraża zgodę na otrzymanie faktury drogą elektroniczną.Załączniki

Prosimy o wysłanie załączników na kontakt@branzafitness.com od razu po wysłaniu formularza. Zgłoszenie konkursowe (formularz), zdjęcia i wpłata są uważane za zgłoszenie kompletne.

Jeśli w ciągu 20 minut formularz nie zostanie wysłany, prosimy o kierowanie zgłoszeń na kontakt@branzafitness.com lub telefonicznie - 795 133 958

Eksperci

Reklama

Baza firm

Kariera

x
Cotygodniowy Raport B2B Branży Fitness
Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Center of Events Sp. z o.o. ul. Gierdziejewskiego 7/25a, 02-495 Warszawa, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z udzieloną mi informacją.