IV edycja Forum Fitness Biznes nie odbędzie się

Jaka przyszłość Forum Fitness Biznes?

Rok 2018 rozpoczął się szeregiem emocjonujących wydarzeń, co jednoznacznie wskazuje, że polska branża fitness potrafi być zaskakująca i jest coraz bardziej intrygująca. Zachodzące zmiany w branży dostrzegli nawet organizatorzy Forum Fitness Biznes. Odpowiedzią na poczynione obserwacje jest decyzja o odwołaniu Forum Fitness Biznes, które miało odbyć się w dniach 2-3 marca 2018 roku. To miała być IV edycja wydarzenia, podczas której planowano uroczystą galę z nagrodami dla Menedżerów Roku Branży Fitness.

– W odpowiedzi na zachodzące na rynku zmiany podjęłam decyzję o odwołaniu czwartej edycji Forum Fitness Biznes. W chwili obecnej mamy za małą liczbę zgłoszeń. – czytamy w informacji opublikowanej przez Dorotę Warowną, Redaktor Naczelną magazynu “Fitness Biznes”. – Jako wydawnictwo branżowe staramy się zawsze reagować elastycznie na potrzeby branży, dlatego tym razem musimy cofnąć się o krok… – tłumaczy dalej Redaktor Naczelna.

Jak czytamy na stronie wydarzenia, Forum Fitness Biznes to “najbardziej inspirujące wydarzenie B2B dla właścicieli, menedżerów i inwestorów klubów fitness oraz studiów treningu personalnego, a także producentów i dystrybutorów wyposażenia dla branży fitness. To niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń z pozostałymi właścicielami i menedżerami klubów”.

Zastanawiamy się z jakiego powodu “najbardziej inspirujące wydarzenie” zostało odwołane. Czy program i agenda okazały się być zbyt mało inspirujące dla zmieniającej się branży? To z pewnością przykra wiadomość dla sponsorów oraz prelegentów, którzy mieli wystąpić podczas kolejnej edycji wydarzenia. Z naszego wywiadu i obserwacji wynika, że Kongres Fitness Experience Managment, który odbędzie się już 15-16 marca w prestiżowym warszawskim hotelu Double Tree by Hilton ma się świetnie. Organizatorzy wydarzenia informują, że część wystawiennicza jest w 90% zajęta, a bilety sprzedają się każdego dnia, ponieważ agenda wydarzenia jest dopracowana w każdym najmniejszym szczególe. To będzie II edycja wydarzenia.