Fot. Daniel Koper

Fotorelacja FIWE 2017

II część fotorelacji z FIWE

Za nami niesamowity weekend przepełniony solidną dawką motywacji, wiedzy i inspiracji, który pozwolił nam naładować się mnóstwem pozytywnej energii. Oto kolejna część fotorelacji z największych w Europie Środkowo-Wschodniej Targów Fitness & Wellness – FIWE Trade SHOW, które odbyły się w miniony weekend w Warszawie. FIWE to bezapelacyjnie potwierdzenie prężnego rozwoju branży fitness.

Redakcja portalu BranżaFitness, jako patron medialny jednogłośnie potwierdza, że wydarzenie zostało przygotowane w profesjonalnym stylu, mocno kontrastującym i uwydatniającym organizatora na pozycji niekwestionowanego lidera. Każda ze stref zapewniła uczestnikom moc atrakcji. Byliśmy pod wrażeniem.

>>>>> Zobacz I relację zdjęciową z FIWE 2017 <<<<<

Strefa biznes była pełna udogodnień przygotowanych specjalnie dla tegorocznych wystawców i odwiedzających. Klienci biznesowi mogli dostać się na targi oddzielnym wejściem. Na spotkania B2B przeznaczona została cała hala nr 3.

Jestem po raz pierwszy wystawcą na FIWE, ale już teraz mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Godziny biznesowe to interesująca alternatywa, która moim zdaniem sprawdziła się. Rzeczywiście nasz klient biznesowy pojawił się w porannych godzinach, przed całym tłumem. Wyznaczenie oddzielnych godzin dla biznesu przyczyniło się do spokojniejszych, owocnych rozmów. – powiedział nam Grzegorz Zięba, właściciel firmy Soltex, gość w studio BranżaFitness TV.

FIWE EXPERTS to branżowa konferencja dedykowana kadrze zarządzającej klubami fitness. Podczas prelekcji poruszone zostały tematy związane ze sprzedażą, rekrutacją, finansowaniem, procedurami, reklamą i komunikacją.

– Jestem pozytywnie zaskoczony. Wraz z pozostałymi wykładowcami podczas rozmów na temat tegorocznych konferencji, zaobserwowaliśmy, że na wykładach pojawiło się sporo nowych twarzy. Widać, że FIWE mocno się rozwija i wzbudza coraz większe zainteresowanie, a konferencje edukacyjne są niezbędne w naszej branży. – powiedział Tomasz Napiórkowski, prelegent FIWE EXPERTS, gość w studio BranżaFitness TV.

FIWE FANS to strefa spotkań z największymi gwiazdami sportu, osobami z inspirującą karierą zawodniczą w sportach siłowych, sportach walki oraz przedstawicielami dyscyplin olimpijskich. Częścią tej strefy był moduł FIWE PERSONAL TRAINER, który obejmował wykłady i szkolenia dedykowane trenerom personalnym.

Interesującą kwestią była organizacja podwójnych zawodów kulturystycznych: Grand Prix FIWE, będących eliminacjami do Arnold Classic oraz Debiutów Kulturystycznych PZKFiTS Summer Edition, a także organizacja największych zawodów Cross Fit w Polsce. Po raz pierwszy w historii FIWE powstała strefa dla miłośników sportów walki – Fight Arena, poświęcona między innymi spotkaniom z czołowymi zawodnikami mieszanych sztuk walki i boksu zawodowego. Co tam się działo? O tym mówił Arkadiusz Wrzosek, ambasador FIWE podczas wizyty w studio Branża Fitness TV.

Ambasadorką FIWE 2017 została Stephanie Davis – światowej sławy gwiazda fitness, która przyleciała do Polski specjalnie na wydarzenie, aby spotkać się z fanami.

Oto drugą część fotorelacji z FIWE 2017.