photos: Magdalena Szmidt

Fitness Experience Management

15-16 marca 2018 rok

II edycja

Za nami II edycja Kongresu FEM, wydarzenia branżowo-edukacyjnego dedykowanego właścicielom, inwestorom, deweloperom, managerom klubów fitness oraz producentom sprzętu i akcesoriów sportowych. W dniach 15-16 marca 2018 r., w eleganckim hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie spotkała się kadra zarządzająca ośrodkami sportowymi. Była to niepowtarzalna okazja do pozyskania ogromnej dawki wiedzy, motywacji oraz wartościowych kontaktów biznesowych. Uczestnicy otrzymali wyjątkową okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami z zakresu efektywnego prowadzenia obiektów sportowych.

– Udział w Kongresie FEM spowodowany był wieloma czynnikami. Zdecydowaliśmy się na wsparcie Kongresu FEM w roli Złotego Sponsora, ponieważ dostrzegamy w tym wydarzeniu ogromny potencjał. – powiedziała Małgorzta Gala, Business Development Director w Perfect Gym, po porannym wykładzie “Wykorzystanie sztucznej inteligencji w celu zwiększania sprzedaży i retencji”, który poprowadziła w sali głównej.

II edycja FEM zgromadziła najbardziej doświadczonych i znanych specjalistów z poszczególnych sektorów zarządzania, którzy podzielili się z Uczestnikami wartościową wiedzą i motywacją. Całość konferencji odbyła się w podziale na specjalne bloki tematyczne z zakresu: sprzedaży, marketingu, zarządzania oraz innowacji. Głównym punktem Kongresu były sesje warsztatowe oraz wykłady, a całemu wydarzeniu towarzyszyły spotkania networkingowe prowadzone przez doświadczonego networker’a Grzegorza Turnika. Warsztaty prowadzone przez Sebastiana Goszcza cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Lista uczestników była już pełna na kilka dni przed Kongresem.

Kongres FEM to nie tylko dwa intensywne dni prelekcji oraz warsztatów, ale również strefa wystawiennicza, na której swoją ofertę zaprezentowały firmy oferujące wyposażenie sal treningowych, oprogramowanie oraz usługi doradcze. W gronie wystawców II edycji FEM pojawili się: Winkor, Perfect Gym, Epuflor, XBody, JFM/KEYLESS, Runmageddon, Naomi Fitness, Movo Training, BURG, HES. Branża Fitness pojawiła się na wydarzeniu w roli Partnera Medialnego. Na naszą ściankę zaproszeni zostali, m.in. Łukasz Balicki, Małgorzata Gala, Katarzyna Wysocka i Małgorzata Pietrzak, Martin Lewandowski, Szymon Bartoszek i Michael Kabat.

Tegoroczna edycja Kongresu FEM została wzbogacona o nowy element. Celem spotkania Fitness Executive Summit, którego moderatorem byli specjaliści z eFitness, była otwarta wymiana opinii na temat obecnej kondycji branży fitness oraz jej kierunków rozwoju. Tematem wydarzenia była “Przyszłość branży fitness w Polsce”. W dyskusji, która odbyła się w kameralnej, przyjaznej atmosferze, przez cały dzień uczestniczyła pełna sala Uczestników.

– FES to wydarzenie inspirowane spotkaniami organizowanymi w Zachodniej Europie. To zebranie Prezesów oraz kadry zarządzającej największych polskich sieci. Mieliśmy bardzo zadowalającą frekwencję, gościliśmy 70-80% reprezentacji polskiego rynku sieciowego. Wszyscy uczestnicy spotkania jednomyślnie stwierdzili, że podobne spotkania są bardzo potrzebne, ponieważ w ramach takich projektów powinniśmy jednoczyć się, jako branża. –  powiedział nam Łukasz Balicki, CEO eFitness.

Kongres FEM to niewątpliwie jedno z tych wydarzeń, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych spotkań polskiej branży fitness. Branża Fitness, jako Patron Medialny serdecznie dziękuje wszystkim Gościom, którzy pojawili się na Kongresie.

Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia i… do zobaczenia za rok!