artykuł partnerski

Podczas Targów Franczyza Expo, które odbyły się 7 marca w Warszawie na PGE Narodowy, sieć Xtreme Fitness Gyms zdobyła I miejsce w kategorii Innowacja Roku. Tym samym model franczyzowy stworzony przez Xtreme Fitness Gyms po raz kolejny został doceniony w środowisku branżowym.

I miejsce w kategorii Innowacja to szczególne wyróżnienie, ponieważ dotyczy działania modelu franczyzowego, jego skuteczności oraz rozwoju. Sieć cechuje nieustanny progres, co jest widoczne w działaniu modelu franczyzowego, wprowadzanych innowacjach i ulepszeniach. Wprowadzane zmiany spowodowane są dopasowaniem produktu, zarówno do zmieniających się potrzeb klubowiczów, branży, jak i samych franczyzobiorców. Widoczna jest troska franczyzodawcy o najwyższą jakość produktu, który oferuje.

Tym samym sieć wygrała z licznymi konkurentami w wyścigu o I miejsce, po raz kolejny ugruntowując swoją pozycję lidera. Założyciel sieci – Łukasz Dojka, podkreśla, że jest to praca całego sztabu specjalistów, którzy czuwają nad rozwojem franczyzy oraz systematycznym udoskonalaniem modelu franczyzowego, wprowadzaniem nowych narzędzi, systemów i rozwiązań.

– Swoje gratulacje ślę do całego naszego zespołu, który włożył dużo pracy, szczególnie w tych ostatnich 12 miesiącach, koncentrując się w dużej mierze właśnie na rozwiązaniach innowacyjnych. Statuetka to dowód, że nasze działania są widoczne, a wprowadzane rozwiązania skuteczne – mówi Łukasz Dojka, założyciel i CEO sieci Xtreme Fitness Gyms.

Innowacyjne narzędzia

Targi Franczyza Expo będą dla sieci Xtreme Fitness Gymswyjątkowe, nie tylko ze względu na zdobytą statuetkę. Stoisko sieci pękało w szwach od odwiedzających, a współwłaściciele i liderzy odbyli wiele indywidualnych rozmów z potencjalnymi franczyzobiorcami. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także aplikacja XtremeApp, która wzbudzała spore zainteresowanie odwiedzających. To kolejne innowacyjne narzędzie, które sieć zaprezentowała swoim klubowiczom początkiem 2020 roku.

Targi Franczyza EXPO za każdym razem stanowią ważne wydarzenie branżowe. Prelekcje, wystawcy, nagrody – każdy element wyróżnia się perfekcyjnym przygotowaniem i wysokim poziomem. Nagroda dla Xtreme Fitness Gyms, I miejsce w kategorii Innowacja Roku, podkreśla wyjątkowość tego modelu franczyzowego. Ranga wydarzenia po raz kolejny została potwierdzona!

Polecamy także:

Nowe lokalizacje Xtreme Fitness Gyms