Xtreme Fitness Gyms po raz kolejny ułatwia swoim potencjalnym franczyzobiorcom podjęcie decyzji, tym razem przekazując na ich ręce bogaty pakiet informacji dotyczących m.in. branży, franczyzy, modelu biznesowego – w formie bezpłatnego katalogu do pobrania.

Tym samym zainteresowani otworzeniem własnego klubu pod skrzydłami Xtreme Fitness, już na początku swojej drogi mogą w łatwy i szybki sposób wejść w posiadanie kluczowych informacji. Podjęcie decyzji to złożony proces, a pobranie broszury to idealny, pierwszy krok.

Broszura w czytelny sposób wyjaśnia zasady modelu biznesowego, prezentuje najważniejsze narzędzia i systemy ułatwiające prowadzenie klubu, pokazuje kroki od podjęcia decyzji, do przecięcia wstęgi we własnym klubie. Omówiona jest także specyfika branży, zaprezentowane rokowania dotyczące jej rozwoju oraz konkretne kwoty potrzebne do zrealizowania inwestycji. Potencjalny franczyzobiorca już na samym początku wie, ile będzie wynosiła kwota inwestycji oraz jaki będzie stopień jej zwrotu.

Bez niespodzianek, bez niedomówień, bez zbędnego ryzyka.

Nie bez powodów statuetka Lider Jakości Modelu Franczyzowego powędrowała właśnie do Xtreme Fitness Gyms. Przejrzyste zasady działania oraz szyte na miarę narzędzia umożliwiające skuteczne prowadzenie klubu, dają spektakularne efekty.

Liczba lokalizacji wzrasta z tygodnia na tydzień. Potencjalni franczyzobiorcy spotykają się na prezentacjach franczyzowych, a od teraz mogą także pobrać broszurę i dowiedzieć się więcej jeszcze w zaciszu swojego biura czy domu.

Jak pobrać katalog franczyzowy?

Należy wejść na stronę (KLIKNIJ) i pobrać broszurę.

Posiądź wiedzę, która przynosi imponujące zyski biznesowe!

Polecamy także:

Kontrowersyjna kampania Xtreme Fitness Gyms – Turbo Pupa podbija Polskę