Dynamicznie rozwijająca się sieć klubów energie fitness zaprasza wszystkich, którzy rozważają otwarcie klubu fitness i podjęcie współpracy franczyzowej, na dzień otwarty!

Sieć énergie fitness jest wiodącym, globalnym franczyzodawcą klubów fitness. Oferuje franczyzę siłowni niskobudżetowej, zapewniającą członkostwo już od 79 PLN miesięcznie.

Énergie Fitness proponuje ofertę typową dla siłowni. W klubie znajduje się studio do zajęć fitness, strefa kardio (bieżnie, orbitreki), strefa wolnych ciężarów oraz funkcjonalne obszary treningowe, gdzie znajdziemy m.in. sztangi, piłki do ćwiczeń.

Założyciele zachęcają do nawiązywania współpracy z nowym operatorem. Franczyzobiorcą może być osoba bez doświadczenia w biznesie.

Franczyzobiorca zajmuje się marketingiem lokalnym i prowadzi media społecznościowe pod kierownictwem zespołu marketingu Énergie Fitness. Jeśli właściciel nie ma pomysłu na lokalną reklamę, korzysta z materiałów dostępnych online dla wszystkich franczyzobiorców. Énergie ma swoje biuro w Warszawie, dlatego wsparcie w ustaleniu reklamy nadchodzi szybko, a zespół marketingowy jest zawsze dostępny.

Wszystkie osoby, które chcą zasięgnąć rzetelnej informacji dotyczącej franczyzy energie fitness i o sposobie działania ich modelu, zapraszamy na dzień otwarty do Warszawy!

Zapisy przyjmowane są:

mailowo – poland@energiefitness.com

telefonicznie – 787 080 607

Polecamy również:

Trzyetapowa strategia współpracy proponowana przez Energie Fitness