Trening elektrostymulacyjny jest doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych form przygotowawczych. Walory treningu według konceptu Dream Body EMS i jego pozytywny wpływ na zawodników dostrzegł między innymi trener łódzkiego teamu żużlowego Orzeł Łódź, pan Lech Kędziora.

Żużlowcy, dla których poza „kręceniem” tradycyjnych kółek na torze ważne jest też przygotowanie siłowe, docenili jakość zajęć z wykorzystaniem elektrostymulacji.  Na urządzeniach sieci Dream Body EMS trenujemy dynamicznie i statycznie. Wykorzystujemy potencjał trenera personalnego, jego wiedzę i przygotowanie merytoryczne. Pozwalamy na wsparcie treningu lekkim wyposażeniem fitness w ramach urozmaicenia.
Trening z wykorzystaniem urządzeń do elektrostymulacji mięśniowej powinien być dobierany indywidualnie i modyfikowany w zależności od możliwości i oczekiwań klientów – mówi Michał Solarz, właściciel konceptu Dream Body EMS. Nasz koncept i maszyny, które dystrybuujemy w pełni zadowolą zarówno osoby bardzo niesportowe, starsze jak i wyczynowców – dodaje Solarz.
W koncepcie Dream Body EMS to trener dobiera zestaw ćwiczeń w oparciu o swoje profesjonalne przygotowanie a maszyna ma go w pracy wspomagać, nie ograniczać. Trener może zaproponować zajęcia stacjonarne w studio lub skorzystać z mobilności sprzętu i przeprowadzać treningi outdoorowe.
Polecamy także:
Kukuła Healthy Food inwestuje w zakład produkcyjny