Właściciele franczyzowego konceptu Dream Body EMS nieustannie informują o kolejnych lokalizacjach. Po otwarciach w Piotrkowie Trybunalskim, Zgierzu i Tomaszowie Mazowieckim przyszedł czas na kolejne studia, trzeci adres w  Łodzi i studio w Sieradzu.
Propozycja treningowa sieci Dream Body EMS spotyka się z niezwykle dobrym odbiorem lokalnych społeczności a sumienny inwestor, który decyduje się na pracę w oparciu o koncept może liczyć na klientów w zasadzie od początku działalności.
 
„Dokładnie przyglądamy się każdej lokalizacji, badamy jej potencjał, pomagamy przy zawieraniu umów najmu, robimy wspólne otwarcie, szkolimy trenerów, organizujemy spotkania sprzedażowe z wybitnym szkoleniowcem branży, Panem Sebastianem Goszczem” – informują nas Magdalena i Michał Solarz, właściciele konceptu.
Dokładna znajomość rynku EMS i prawideł nim kierujących pozwala na otworzenie sprawnie funkcjonującego studia „od zaraz”.
„Jako praktycy wiemy czego oczekuje klient studia EMS, jak powinien wyglądać skuteczny trening, który nie znudzi się po wykorzystaniu karnetu i będzie różnorodny” – dodają właściciele.
“Certyfikowane, bezpieczne i bezprzewodowe urządzenia myoFX produkowane przez firmę Medical Fitness Technology, które proponujemy naszym franczyzobiorcom, pozwalają na zrealizowanie różnorodnych planów treningowych zarówno w studio jak i w outdoorze” – dodają.
Bardzo rygorystyczne normy bezpieczeństwa stosowane przez producenta w połączeniu z przygotowanym i wyszkolonym trenerem personalnym dają gwarancję na skuteczne i wysokojakościowe treningi elektrostymulacyjne – zapewniają właściciele.
Jak się dowiedzieliśmy jeszcze przed wakacjami pojawi się kolejne studio Dream Body EMS w dużym mieście w Wielkopolsce i kolejne w Warszawie.
Studio treningowe według konceptu Dream Body EMS można otworzyć już za około 65 tysięcy zł brutto. Liczne zniżki i udogodnienia, wypracowane relacje z partnerami sprzętowymi to bez wątpienia atuty i czynniki wyróżniające sieć Dream Body EMS. 

Wszystkich zainteresowanych otworzeniem własnego studia zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@draembody.studio. Informacje o standardach sieci, wykorzystywanych urządzeniach i zasadach współpracy znajdziecie Państwo na www.dreambody.studio.

Polecamy także:

Angelika Cichocka ambasadorem Technogym w Polsce