Już 13 – 15 września 2019 r. w Warszawie, odbędą się Targi Fiwe Fitness Trade Show. Wydarzenie już na ten moment wzbudza duże zainteresowanie, ze względu na liczne atrakcje skierowane do biznesu oraz konsumenta. Tymczasem organizatorzy FIWE, firma International Center of Events, z uwagi na duże zainteresowanie, planuje już kolejną edycję, zaskakując informacjami na ten temat. Jak wskazuje hasło – UNITED, czyli zjednoczeni, Targi Fiwe Fitness Trade Show połączą się z ESP Europe Sport Power, a także rozszerzą charakter międzynarodowy wydarzenia, dzięki kooperacji z Chinami.

Pracujemy przy organizacji wydarzeń w branży fitness od 6 lat. (W tym roku odbędzie się 6 edycja FIWE). Uczestniczymy w wydarzeniach branżowych w Europie, poszukując inspiracji a także nawiązując kontakty biznesowe poza granicami Polski. Wraz z rozwojem, jesteśmy coraz bardziej otwarci na sugestie oraz opinie naszych partnerów, a także odbiorców wydarzenia. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu Targów Fiwe Fitness Trade Show, jakich do tej pory polski rynek fitness nie widział. Z tego też względu postanowiliśmy połączyć Targi Europe Sport Power z FIWE. Dodatkowo udało nam się nawiązać kooperację z Chinami, w ramach której redakcja Portalu www.branzafitness.com, wybiera się na specjalne zaproszenie na Fibo Fitness Trade Show do Szanghaju, w poszukiwaniu nowych trendów oraz możliwości biznesowych, które przełożą się na prestiż i sukces kolejnej edycji Targów Fiwe. Jesteśmy przekonani, że w związku z tym, że rynek w Polsce dynamicznie się rozwija, mamy coraz większe możliwości żeby zorganizować wydarzenie na bardzo wysokim poziomie. Kluczem do tego jest integralność, podobnie jak w Niemczech. Duże wydarzenie branżowe, raz w roku, które stanie się miejscem spotkań dla wszystkich ekspertów, B2B oraz konsumentów pasjonujących się sportem. Mamy wizję, którą chcemy sukcesywnie realizować – komunikuje Zarząd International Center of Events.

FIWE Fitness Trade Show United to największe targi branży fitness w Europie środkowo – wschodniej. FIWE to znana i rozpoznawalna marka. Każda edycja przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczestników, którzy corocznie szukają na targach nowych rozwiązań i możliwości. Żaden profesjonalista, zarówno praktyk jak i teoretyk, nie pozwoli sobie na pominięcie tego ważnego wydarzenia, które inspiruje i motywuje do rozwoju. Szczegóły wydarzenia na stronie www.fiwe.pl

Polecamy także:

Rosnący trend – kameralny trening grupowy