źródło: informacja prasowa

Kolejna edycja FIWE Fitness Trade Show wzbogacona zostanie o niezwykle ciekawy event. Będzie to Gala Boksu Białych Kołnierzyków.

Czym jest Gala Boksu Białych Kołnierzyków? To niezwykły event sportowy, w którym udział biorą osoby trenujące boks przez osiem tygodni. Ich cel? Nie tylko wygrana, ale przede wszystkim wsparcie wybranego celu charytatywnego. W tym roku będzie to Fundacja Ratownictwo Motocyklowe.

Formacji Biznes Boxing Polska dzięki podobnym wydarzeniom udało się do tej pory zebrać prawie 900 000 złotych, które przekazane zostały najbardziej potrzebującym. W rywalizacji wzięli udział między innymi Dariusz Michalczewski, Paweł Skrzecz, Przemysław Saleta, Andrzej Supron, Marcin Tybura, Wojciech Zieliński, redaktor naczelny Super Expressu Sławomir Jarzębowski, prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, Wiceminister Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski, a także założyciel Szlachetnej Paczki – ksiądz Jacek Styczek.

Gala odbędzie 10 września 2021. Podczas niej odbędą się aukcje charytatywne.

Gala Białych Kołnierzyków na FIWE 

FIWE Fitness Trade Show zaplanowane jest w dniach 10-12 września 2021. Wśród eventów towarzyszących odbędzie się właśnie wspomniana Gala Boksu Białych Kołnierzyków.

FIWE Fitness Trade Show to największe wydarzenie w branży fitness w Europie. To nie tylko strefa wystawiennicza z najlepszymi producentami i dystrybutorami sprzętu, odzieży, suplementów czy usług, ale również szereg wydarzeń towarzyszących. Wśród nich wyróżnić można spotkania z gwiazdami (między innymi Michał Materla, Radosław Słodkiewicz, Roman Szymański, Andrzej Grzebyk, Sławomir Budasz, Łukasz Ragóg, a także Diana Dudziak), konferencje i prelekcje dla biznesu oraz trenerów personalnych, jak również koncerty.

Ponadto, podczas FIWE będzie można skorzystać ze strefy treningu pod okiem najlepszych trenerów personalnych. Co więcej, publiczność zobaczy starcia różnych sztuk walki. Na ringu stanie ponad 300 zawodników. To wydarzenie, którego żaden z miłośników sportów walki nie może przegapić! O miano najsilniejszych w Polsce rywalizować będą też kulturyści. W 2021 roku na FIWE nie zabraknie najbardziej prestiżowych zawodów w kraju dla wszystkich miłośników ciężarów. Ponadto, odbędą się Mistrzostwa Polski Street Workout Poland Championships.

Pełny program wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej www.fiwe.pl.