Piąta lokalizacja Calypso w Szczecinie

Calypso Fitness za Jatomi Fitness

Nowym najemcą Galerii Kaskada w Szczecinie, zarządzanej przez grupę ECE Projektmanagement, jest Calypso Fitness. Będzie to piąta lokalizacja sieci w mieście. Największa pod względem ilości klubów sieć fitness, przejęła lokal po Jatomi Fitness. Wkrótce otwarcie.

Galeria Kaskada na sportowo

Na czwartym piętrze szczecińskiej Galerii Kaskada zostanie otwarty klub Calypso Fitness. Dwie klimatyzowane sale do zajęć fitness, dedykowana sala Power Bike, siłownia z maszynami izotonicznymi i rozbudowaną strefą cardio oraz nowocześnie wyposażona strefa funkcjonalna i wolnych ciężarów. W cenie karnetu przewidziana jest opieka doświadczonych trenerów, którzy rozpiszą chętnym indywidualny plan treningowy oraz przeprowadzą analizę składu ciała za pomocą profesjonalnego urządzenia Tanita. W klubie przewidziano także strefę odnowy biologicznej z saunami oraz bezpłatną strefę dla dzieci Kids Play.

Wkrótce otwarcie

Otwarcie Calypso Fitness w Galerii Kaskada zostało zaplanowane na sierpień. Będzie to piąty obiekt należący do sieci, zlokalizowany w Szczecinie. W całym kraju funkcjonuje  ponad 50 siłowni zlokalizowanych w 21 miastach. Calypso Fitness to obecnie największa w Polsce sieć klubów fitness. Priorytetem dla Calypso Fitness są lokalizacje klubów w miejscach wygodnych dla ich klientów. Wszystkie kluby Calypso Fitness znajdują się w kluczowych punktach miast, są bardzo dobrze skomunikowane, posiadają miejsca parkingowe. To co wyróżnia ofertę Calypso Fitness to innowacyjne połączenie abonamentu fitness z prywatną opieką medyczną gwarantowaną przez PZU Zdrowie i dostępną w ponad 2000 placówkach w całej Polsce. Fit Plus to pierwsza taka karta, dedykowana osobom, które w kompleksowy sposób chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie.

Szczecińska Galeria Kaskada to obiekt z 2011 roku zlokalizowany w centrum Szczecina. Na całkowitej powierzchni sprzedażowej 43 tys. mkw znajduje się 140 sklepów.

Zobacz także: