źródło: artykuł partnerski

Czy w 2020 roku branża fitness w Polsce przeżywa recesję? Wszystko wskazuje na to, że nie. Dowodem na potwierdzenie tej tezy jest historia Michała – przedsiębiorcy, który w ciągu ostatniego miesiąca otwarł swój trzeci i czwarty klub, pod szyldem franczyzowej sieci Xtreme Fitness Gyms.

 

Nowo otwarte kluby w Lublinie i Stalowej Woli należą do franczyzobiorcy, który jest w rodzinie Xtreme niemal od początku. Oba kluby są wielkopowierzchniowe, zlokalizowane w galeriach handlowych usytuowanych w centrach miast. Zostały przejęte po sieci ICON Fitness (Holmes Place), która zakończyła działalność w Polsce. Oprócz Lublina i Stalowej Woli do franczyzobiorcy Michała należą kluby w Brzesku (2015 r.) i Skawinie (2017 r.).

W minioną sobotę, 26 września, mało miejsce otwarcie w Stalowej Woli. Takie wydarzenie to m.in. obecność światowej klasy sportowców. Na miejscu pojawili się Ambasadorzy Xtreme, mistrzowie sportów sylwetkowych: Andrzej Kołodziejczyk i Szymon Łada. Obecna była również Anna Woźniakowska utytułowana zawodniczka bikini fitness.

Gwiazdy sportu to stały element otwarć, w skład których wchodzą również: wstęp wolny dla wszystkich, pokazowe zajęcia, DJ, promocje i konkursy. W części uroczystej przecięcie wstęgi, szampan i tort. Wszystko poprzedzone jest przedsprzedażą online i stacjonarną.

Każda osoba zainteresowana modelem franczyzowym sieci, w pierwszej kolejności, powinna zapisać się na bezpłatny webinar za pośrednictwem strony internetowej, podczas którego poznaje specyfikę branży oraz strukturę modelu franczyzowego Xtreme Fitness Gyms.

Kolejny etapem jest stacjonarna prezentacja franczyzowa w Head Office i jednym z klubów w Tarnowie. W planie spotkania jest między innymi omówienie prognoz inwestycji, finansów, marketingu, a także wewnętrznego systemu operacyjnego oraz narzędzi technologicznych. Przedstawiane są również dostępne dla franczyzobiorców lokalizacje pod kluby Xtreme Fitness Gyms.

 

Polecamy także:

36 i 4 – fitnessowymi liczbami września