W ubiegłym miesiącu publikowaliśmy przekrój inspiracji, z klubów fitness. Promowaliśmy ciekawe akcje budujące społeczność, przykłady komunikacji w okresie świątecznym, pomysł na promocyjne oferty dla klubowiczów.
Wiele z klubów w tym okresie angażowało się w akcje prospołeczne: zbiórki na domy dziecka, bezdomnych oraz inne szczytne cele. Działalność charytatywna klubów jest coraz częściej propagowana.

To co chcielibyśmy wyróżnić w dniu dzisiejszym, to ciekawa akcja zorganizowana przez Gipara Fitness! Firma produkująca sprzęt i akcesoria fitness zorganizowała w social mediach konkurs, w ramach którego odbiorcy musieli wskazać 3 schroniska dla zwierząt, które otrzymały od Gipara Fitness 50 mat praz 50kg karmy!

Na stronie internetowej czytamy: Gipara Fitness to młoda marka, stworzona przez pasjonatów i praktyków sportu. Akcesoria Gipara, to suma najlepszych pomysłów, wnikliwego badania potrzeb i dziesiątek testów, które potwierdziły ich bezpieczeństwo, ergonomię i osiąganie maksymalnych efektów treningowych. Zapoznaj się z bogatą ofertą, a w każdym, nawet najmniejszym elemencie znajdziesz to, co w sprzęcie sportowym liczy się najbardziej. Z czasem ilość naszego asortymentu wzrosła na tyle, że możemy zaoferować pełne wyposażenie każdej siłowni, studia jogi, pilatesu, sali do aerobiku i strefy funkcjonalnej.

Redakcje Portalu Branża Fitness niezmiernie cieszy fakt, że propagowanie prospołecznych akcji staje się coraz bardziej popularne, nie tylko wśród klubów fitness. Świadczy to o tym, że branża się rozwija. Jesteśmy ciekawi jaki będzie kierunek dalszych działań.

Serdecznie zachęcamy do przesyłania na adres kontakt@branzafitness.pl informacji na temat nietypowych akcji, eventów, które organizujecie w klubach oraz w firmach. O najciekawszych wspomniemy na naszym portalu. Warto inspirować siebie i innych!

Polecamy także:

 

Świąteczne inspiracje w klubach fitness