Społeczeństwo z roku na rok jest coraz bardziej świadome. Trendy staje się bycie eco oraz ochrona środowiska.
Przemiany widać również w sektorze odzieżowym. Gipara w dniu dzisiejszym oficjalnie ogłosiła, że jako jedyni w Polsce wprowadzają ekologiczną linię ubrań. Materiał na kolekcje pochodzi z recyklingu i został stworzony z plastikowych butelek PET. Doskonała jakość, korzyść dla środowiska, najwyższej klasy technologia, to właśnie wyróżnia tę kolekcje.

GIPARA to marka, stworzona przez pasjonatów i praktyków sportu. Produkty Gipara to suma najlepszych pomysłów, wnikliwego badania potrzeb i dziesiątek testów, które potwierdziły ich bezpieczeństwo, ergonomię  oraz osiąganie maksymalnych efektów treningowych. Tworząc od podstaw odzież do ćwiczeń, Gipara łączy piękno z funkcjonalnością. Priorytety marki to nowoczesny design przy zachowaniu elegancji minimalizmu, trwałość i bezpieczeństwo.

GIPARA WEAR to kolekcja dedykowana profesjonalistom, dla których sport jest nie tylko stylem życia, ale i filozofią, z którą się w pełni identyfikują. Kolekcja została stworzona dla ludzi silnych, świadomych, sięgających po więcej. – mówi Arkadiusz Paszun, prezes IMG SA – właściciel marki Gipara Fitness.

Wraz z Branża Fitness mieliśmy przyjemność rozmawiać z twórczynią kolekcji. Testowaliśmy materiał. Niedługo przedstawimy szczegóły, co kryje się pod magicznym słowem GIPARA i w jaki sposób powstaje niezwykły materiał.

Polecamy także:

EU4YA by tiguar show – podczas 6 edycji FIWE Fitness Trade Show w Warszawie