Zwycięzca w konkursie Diamenty !!! – absolutne „must have” w Twoim klubie!

W odpowiedzi na potrzebę rynku, zainspirowana rosnącą tendencją do ćwiczeń mięśni pośladkowych, firma Core Health & Fitness, wprowadziła w 2018 roku do swojego portfolio maszynę Nautilus Glute Drive. Dzięki tej nowości, w każdej siłowni i na każdym poziomie zaawansowania można odbyć bezpieczny trening, którego efektem są mocne i pięknie wyrzeźbione pośladki.

Bardzo długo nie było na rynku maszyny, która pozwalałaby na bezpieczny i efektywny trening tego typu, dlatego Glute Drive od momentu premiery na FIBO 2018, zdobywa coraz większą popularność. Maszyna została zaprojektowana w taki sposób, żeby umożliwiać ćwiczenia zarówno wprawnym i świadomym sportowcom, jak również osobom początkującym. Doskonała biomechanika, wyważone proporcje, wygodny, wyściełany pas zabezpieczający, ławka z oparciem wspierającym całą długość kręgosłupa i stabilizująca biodra, możliwość dokładania taśm oraz dodatkowych obciążeń – wszystko to sprawia, że trening jest nie tylko efektywny, ale też mniej kontuzjogenny.

Nautilus Glute Drive bezpiecznie i sprawnie kształtuje pośladki, budując moc dzięki silnemu ruchowi wychodzącemu z bioder. Glute Drive pozwala Ci czerpać wszystkie korzyści z ćwiczenia Hip Thrust – prosto, bezpiecznie i w poprawnej formie. Tworząc seksowne pośladki, poprawia siłę i stabilność bioder oraz mięśni głębokich.

Maszyna jest genialna w swej funkcjonalności i prostocie – to innowacja na rynku, która przyda się w każdej siłowni. Idealnie komponuje się z tak popularną obecnie Strefą HIIT, z którą tworzy pakiet doskonały dla trenujących. Przyjazny użytkownikom zestaw maszyn Strefy HIIT, w krótkim czasie zapewnia doskonałe efekty u ćwiczących klientów – a zadowolony klient siłowni to zadowolony właściciel siłowni.

Polecamy także:

ATEPAA® na FIBO – poznaj nowości i zarezerwuj spotkanie