photo: Magdalena Szmidt

II edycja GO ACTIVE SHOW 

W dniach 18-20 maja w podwarszawskim  Nadarzynie obywają się targi Go Active Show.  Spotkania i treningi z Ewą Chodakowską, Joanną Jędrzejczyk, mistrzem olimpijskim Kamilem Stochem, medalistami olimpijskimi Dawidem Kubackim i Stefanem Hulą, zawodnikami KSW i trenerami fitness, a także zawody tj. WKSF World Kettlebell Sport Federation, gala PWE Boxing Night, szkolenia i warsztaty oraz maraton spinning i bicie rekordu Guinnessa w ćwiczeniu na trampolinach.

Joanna Jędrzejczyk – mistrzyni sportu zaprezentowała swój pokazowy trening. Natomiast Ewa Chodakowska w poprzedniej edycji poprowadziła trzygodzinny trening fitness, podczas którego podjęto próbę pobicia rekordu Guinnessa w liczbie osób jednocześnie wykonujących “deskę”. Na tę edycję Ewa przygotowała zawody Choda Games. Uczestnicy zmierzyli się z: biegiem wahadłowym, skokiem z pełnym wyprostem na skrzynię, jazdą na rowerze spinningowym, burpees, ćwiczeniami na wioślarzu, spacerem farmera z kettlami oraz ćwiczeniami z piłą lekarską. Oprócz Ewy Chodakowskiej i Joanny Jędrzejczyk pojawili się : trenerka personalna i instruktorka fitness Adrianna Palka,  trener personalny Qczaj, Sylwia i Akop Szostakowie, Mistrzyni Świata i wielokrotna Mistrzyni Polski w fitnessie sylwetkowym – Natalia Gacka-Dressler, Siostry Bukowskie,  Marta Hennig, Adam Piwko oraz Mariusz Mróz i Kozak Trener.

Na II edycję przygotowano Strefę Fana KSW, w której na odwiedzających czekać będą, m.in. Popek Monster;  Strefę Olimpiad Specjalnych, Ladies Fight Night promujące w Polsce kobiece sporty walki  w formule MMA.  W sobotę odbyła się Gala Ptak Warsaw Expo Boxing Night.

W Nadarzynie odbywał się Polish Spinning® Event, czyli maraton spinningowy z liczbą ponad dwustu stanowisk. W halach Ptak Warsaw Expo stanęły dwa baseny, w których uczestnicy targów mogą spróbować fitnessu w wodzie. Odwiedzający mają możliwość przekonać się, że coraz popularniejszy na świecie aqua fitness to nie tylko przyjemny i bezpieczny relaks dla seniorów, ale aktywność dla osób w każdym wieku. Podczas targów odbywają się, m.in. zawody street workoutu Battle of the Bars” oraz zawody crossfit GARGAGE GAMES.

źródło: informacja prasowa