fot. mat. prasowe Golden Gym

Profesjonalny sprzęt, eleganckie wnętrza, nowoczesne rozwiązania treningowe… to wszystko w jednym miejscu już wkrótce w samym sercu Górnego Śląska. Klub Golden Gym szykuję się do wielkiego otwarcia.

Komfort treningu ponad wszystko

Klub Golden Gym zlokalizowany w Rudzie Śląskiej, o powierzchni około 700 m2 zajmie całe piętro w budynku usługowo-handlowym “Hermes”, który przeszedł gruntowną modernizację. Drugie piętro budynku zostało zaaranżowane pod ekskluzywny klub premium. Otwarcie zostało zaplanowane na początek 2019 roku. Klub położony jest w samym sercu Górnego Śląska, w bardzo dobrej lokalizacji. Dojazd do klubu z większości miast aglomeracji nie zajmie więcej niż 5-17 minut.

Indywidualne podejście

Klub dedykowany jest osobom, którym zależy na wysokim komforcie treningu. W całości został wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia fitness renomowanych, światowych marek Life Fitness i Hammer Strength. To niezwykle wytrzymały sprzęt do treningu siłowego, który sprosta najbardziej wymagającym programom treningowym i potrzebom trenujących. Urządzenia Hammer Strength poruszają się zgodnie z idealnym ruchem ciała człowieka i zapewniają najlepsze efekty. To wyniki, na których od niemal trzech dekad polegają najlepsi sportowcy.

Od 15 listopada w CH Plaza trwa przedsprzedaż karnetów.

 

 

 

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów

 

Materiał Partnera

REDAKCJA POLECA: