photo: Group of young women doing youga exercise;  Flamingo Images /Fotolia

Jak zakochać Klubowicza w treningu?

Rozmowa z Magdaleną Konstańczak, Les Mills Polska

W jaki sposób ułożyć grafik klubu fitness, aby zainteresować Klubowiczów? Jak sprawić, żeby przychodził do klubu fitness częściej… czyli jak zakochać Klubowicza w treningu? Czego szuka przeciętna pani Kowalska i jak sprawić, aby miała powód do częstszego przychodzenia do naszego klubu? Jakie najczęstsze błędy są popełniane przez kluby fitness w kontekście przygotowywania nowych grafików? W którym segmencie klubów najlepiej sprawdzają się zajęcia wirtualne, a w których tradycyjne zajęcia z instruktorem? oraz kilka słów o Les Mills… czyli od czego się zaczęło.

Rozmowa z Magdaleną Konstańczak, szkoleniowcem z ramienia Les Mills w zakresie technik zarządzania i tworzenia grafików zajęć grupowych oraz budowania relacji w klubie w oparciu o zajęcia grupowe. Pani Magdalena współpracuje z menadżerami i właścicielami klubów fitness edukując ich, m.in. jak stać się lepszym liderem, motywować instruktorów, aby poprawiać ich efektywność, jak biznesowo zarządzać grafikiem zajęć grupowych, a także wspiera ich przy planowaniu i organizacji eventów w drodze do sukcesu klubu fitness. 16 lat w branży fitness. Były menadżer klubu, koordynator fitness, instruktor fitness, trener personalny. Od 10 lat związana z firmą Les Mills.

–  … grafik klubu fitness jest wizytówką, zaraz po lokalizacji, obok asortymentu oraz atmosfery, jest jednym z najważniejszych czynników, dla którego Klubowicze przychodzą do naszego klubu. (…) Grafik musi być intuicyjny. Musimy wybrać mądrze to, co jest najważniejsze dla naszego biznesu.” – tłumaczy Magdalena Konstańczak, Customer Experience Les Mills Polska.

 

Zobacz także: