artykuł partnerski

Każdy czasem potrzebuje wsparcia w kwestiach technicznych, merytorycznych lub po prostu biznesowych. Warto skorzystać wtedy z zaufanych i dopracowanych rozwiązań, które pomogą usprawnić pracę i proces podejmowania decyzji. Możesz polegać na opiniach innych, możesz testować i wybierać sam według potrzeb. Niezależnie od decyzji, warto postawić na rozwiązania, które jednocześnie wspierają również inne obszary, nie tylko sprzedaż karnetów czy wystawianie paragonów. 

Trening czyni mistrza 

Nikt nie rodzi się managerem ani trenerem. Wszystkiego trzeba i można się nauczyć. W eFitness stawiamy na wiedzę i rozwój, nie tylko funkcji systemu. Pomagamy naszym Klientom wiedzieć więcej i efektywniej korzystać z narzędzi. Zespół specjalistów jest zawsze gotowy do pomocy. Słuchamy, szkolimy, pomagamy. 

Niezmiennie od wielu już lat prowadzimy bezpłatne piątkowe doszkolenia, gdzie rozwijamy wątpliwości i pokazujemy co jak działa. Stworzyliśmy też Bazę Wiedzy z instrukcjami i videotutorialami, gdzie można znaleźć odpowiedzi na… prawie każde pytanie. 

Postaw na rozwój

Podobnie jak Ty, nie lubimy stać w miejscu. Twój Klub nieustannie się rozwija, podobnie jak narzędzia, które towarzyszą Ci każdego dnia. Zależy nam, aby jeszcze lepiej pomóc Ci w codziennej pracy. Czy wiesz, co nowego ostatnio pojawiło się w systemie, z którego korzystasz ? W eFitness dzieje się sporo. Zapraszamy do śledzenia Nowości, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Wygląd ma znaczenie 

Niektórzy twierdzą, że ważniejsze jest to, co w środku niż to, co na zewnątrz i oczywiście mają rację. Jednak w kontakcie z Klientem i w komunikacji, wygląd, spójność i jasność przekazu robią różnicę. W eFitness z łatwością możesz dostosować działanie Strefy Klienta do Twoich potrzeb i wyglądu strony klubowej. Dodatkowo, przygotowaliśmy API eFitness, dzięki któremu z łatwością stworzysz jednolite rozwiązanie wspierające markę Twojego klubu. 

Polecamy także:

Przygotowania do sezonu? Zacznij działać już dziś!