Jatomi Fitness rozpoczęło grupowe zwolnienia?

2 kluby znikają z pokaźnej mapy lokalizacji Jatomi

Jaka przyszłość Pure Health & Fitness Sp.z.o.o.?

Od dwóch miesięcy namiętnie śledzimy temat Jatomi Fitness. Plotki dotyczące jednej z największych sieci w Polsce docierały do nas wieloma kanałami, z różnych źródeł. Jednak wciąż zabiegamy o rzetelne, oficjalne informacje. Z początkiem tygodnia zostaliśmy poinformowani przez Czytelników portalu, że pracownicy klubu Jatomi w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy przed samymi świętami otrzymali oficjalny komunikat dotyczący likwidacji spółki. Natomiast w piątek z mapy klubów zniknęły dwie lokalizacje.

W poniedziałek, 18 grudnia br. wszyscy pracownicy Jatomi Fitness Złote Tarasy zostali poinformowani mailowo o zamknięciu klubu. Już tego dnia informację można było uzyskać w samym klubie. Oficjalny komunikat do członków klubu został wydany w piątek, 22 grudnia br. Na recepcji klubu kilkukrotnie otrzymaliśmy informację o tym, że “zamknięcie klubu nastąpi 24 grudnia”.

Na stronie Jatomi Fitness jeszcze kilka dni temu widniała informacja o 37 klubach ( przypomnijmy, że w sierpniu br. sieć dumnie informowała o planach otwarcia swojej 38 lokalizacji). Już wczoraj liczba lokalizacji zmniejszyła się do 35. Ze strony zniknął klub Jatomi Fitness Złote Tarasy w Warszawie oraz jak doniósł portal propertynews.pl, Pure Jatomi Fitness w rzeszowskim centrum Millenium Hall.

Na stronie internetowej pojawiła się informacja o przejściu jednej ze spółek – Pure Health and Fitness Sp. z o.o. – w stan likwidacji.

Mimo naszych klikukrotnych prób uzyskania odpowiedzi na pojawiające się pytania oraz informacje o zamknięciu klubów, przedstawiciele Jatomi nie ustosunkowali się do pojawiających się informacji. Usłyszeliśmy “zarząd Jatomi nie wydał oficjalnego oświadczenia”. Co dalej ze spółką? Z pewnością będziemy informować, jeżeli uzyskamy rzetelne informacje.