W najbliższą sobotę, 26 stycznia w Centru Podolany w Poznaniu, dojdzie do otwarcia kolejnego Oficjalnego Centrum Treningowego Hammer Strength.

Nowy brand Marki Behapowiec Gym – Gym World

To już 4 klub dynamicznie rozwijającej się sieci. Tym razem CEO profesjonalnych Centrów Treningowych, Bartosz Reśliński wkracza do Poznania z zupełnie nowym bandem Gym World, marki Behapowiec Gym.
Przez kilka lat funkcjonowania klubu w Grodzisku, następnie Nowym Tomyślu, Koninie, testowaliśmy rozmaite rozwiązania, które chcemy wprowadzić do Poznania. Gym World marki Behapowiec Gym to zupełnie nowa jakość. Proponujemy mieszkańcom stolicy wielkopolski, możliwość prowadzenia treningów w profesjonalnym miejscu do tego stworzonym. Jakość sprzętu hammer strength, powierzchnia, profesjonalni trenerzy personalni, to zaledwie baza, benefitów, które przygotowaliśmy dla potencjalnych użytkowników. informuje Bartosz Reśliński.

Program autorski treningów w małych grupach

Analizując prognozowane trendy w branży fitness, dla klubowiczów dostępne są specjalne 30 minutowe zajęcia grupowe, ukierunkowane na intensywną pracę oraz kształtowanie sylwetki. W dzisiejszych czasach żyjemy szybko i intensywnie. Nie każdy z nas ma czas na to, aby przebywać na siłowni kilka godzin. Coraz popularniejsze robią się treningi w małych grupach, trwające 30 minut, podczas których można wydobyć maksimum efektów. To właśnie chcemy zaproponować Naszym klubowiczom. Ponadto będziemy stawiać na budowanie społeczności oraz warsztaty edukacyjne. Chcemy, żeby nasi klienci wiedzieli jak trenować i realizować swoje cele. W naszym Centrum każdy będzie się czuł dobrze. To miejsce, w którym świetnie poradzą sobie profesjonaliści, ale także osoby początkujące, które zaczynają przygodę z siłownią – przekonuje Patrycja Paczkowska, Manager klubu w Poznaniu.

Specjalne udogodnienia dla początkujących i zaawansowanych

Dla osób początkujących proponujemy konsultacje z trenerem (współpracujemy ze znanymi osobami, takimi jak Emil Kaleński, Inez Gorońska), bądź warsztaty dla początkujących. Zaawansowani mogą liczyć na cykl edukacyjny, dobry trening z profesjonalistami, a Ci którzy szykują się do zawodów, mogą skorzystać ze specjalnej salki do pozowania.

Fuzja Behapowiec Gym & Fenix TEAM – pasja i profesjonalizm

Klub w Poznaniu będzie się wyróżniał na tle konkurencji. Bartek Reśliński, planując zrealizować marzenie o stworzeniu klub dla profesjonalistów, rozpoczął współpracę z Norbertem Tymczakiem (Fenix TEAM) oraz Eweliną Szalą, postaciami znanymi w świecie kulturystyki. Fuzja firm pomoże wprowadzić nowy poziom i jakość do struktury. W Poznaniu jest wiele klubów sieciowych, Gym World, marki Behapowiec jest miejscem tworzonym przez profesjonalistów dla pasjonatów i osób kochających sport, kulturystykę. Zależało nam na stworzeniu miejsca zrzeszającego profesjonalistów, pasjonatów sportu, osób które mają cele. Chcieliśmy wprowadzić do Polski światowy poziom – taki będzie Gym World – przekonuje Bartosz Reśliński.

Otwarcie na wysokim poziomie

Otwarcie klubu już 26.01 w Centrum Podolany, o godzinie 12.00. Na wszystkich przybyłych czekają specjalnie przygotowane atrakcje – konkursy, zajęcia pokazowe, poczęstunek przygotowany przez Better Life Catering. To świetna okazja dla potencjalnych klientów, którzy będą mogli wygrać roczne członkostwo, wlewy witaminowe od Synergy Clinic lub kupić karnet na preferencyjnych warunkach. Dodatkową atrakcją będzie spotkanie z ambasadorami ze świata sportu ( m.in Michał Materla KSW), z którymi będzie można porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie na “ściance chwały”. Wydarzenie uwieczni, znany z zawodów kulturystycznych fotograf Sylwester Szymczuk.
Każda osoba, której sport jest bliski, kulturystyka jest pasją, powinna pojawić się na topowym otwarciu. Gym Word marki Behapowiec to zupełnie nowa jakość na poznańskim rynku, tworzona przez osoby które kochają klimat siłowni i wiedzą po co się na nią chodzi. Chcą zarażać pasją oraz inspirować wszystkich, którzy marzą o realizacji wyznaczonych celów – zachęca Patrycja.

Do końca stycznia w klubie będą organizowane dni otwarte.

Polecamy także:

Wielkie otwarcie Krakowskiego Klubu Fitness