artykuł partnerski

Wzmocnienie na czas epidemii, wdrożenie nowych kanałów sprzedaży oraz dywersyfikacja oferty to cele, w których osiągnięciu wspiera kluby fitness GYMMANAGER.

GYMMANAGER 1 kwietnia uruchamia GYMunited, pakiet dla wszystkich klubów fitness oraz pozostałych klientów oprogramowania do zarządzania obiektami sportowym. Pakiet wsparcia obejmuje m.in. bezpłatne włączenie dodatkowych modułów systemu, płatności online, nowość produktową oraz ulgę finansową. Co ważne, oferowane wsparcie nie tylko obowiązuje przez czas ministerialnego zamknięcia klubów. Pakiet wsparcia jest aktywny aż do końca września.

– Świat branży IT, w której działamy, musi za wszelką cenę być bezpieczny. Bo operujemy na danych naszych klientów. Nie możemy pozwolić, aby kluby fitness utraciły swoją stabilność. Bo dla nich i dzięki nim rozwijamy system GYMMANAGER.  Doraźne działania na dłuższą metę się nie sprawdzają. Potrzebujemy planu, strategii, który pozwoli spojrzeć w przyszłość i pokazać, że ona może być lepsza – mówi Mateusz Ropka, CEO GYMMANAGER.

GYMMANAGER, po konsultacjach ze swoimi klientami oraz analizie zasobów firmy, wyszedł z inicjatywą półrocznego, bezpłatnego wsparcia wszystkich swoich klientów. Od 1 kwietnia kluby fitness i siłownie na życzenie mogą skorzystać ze wszystkich lub wybranych opcji pakietu wsparcia GYMunited.

Półroczny pakiet obejmuje:

  • Bezpłatny Panel Klienta online – sprzedaż karnetów, grafik rezerwacji na zajęcia, w tym prowadzonych online
  • Bezpłatne płatności online, w tym cykliczne – szybkie płatności internetowe, regularne wpłaty abonamentowe
  • Odroczenie 50% wartości abonamentu systemu GYMMANAGER na czas trwania epidemii
  • Sklep internetowy GYMstore – nowy moduł systemu
  • Dodatkowe szkolenia z systemu oraz wdrożenia nowych kanałów sprzedaży

– Celem naszego wsparcia jest nie tylko przetrwanie naszych klientów na czas epidemii. Chcemy, aby kluby fitness były silniejsze po powrocie do pełnej działalności. Przez ten czas warto wprowadzić nowe kanały sprzedaży, dodatkową ofertę, która będzie procentować również w niskim sezonie. – mówi CEO GYMMANAGER – Sami jako firma przeorganizowaliśmy w kilka dni naszą pracę, aby skupić się na stworzeniu nowego modułu do systemu. Działajmy elastycznie. Każda zmiana wzbudza niepokój, ale możemy ją wykorzystać w dobrym celu – podkreśla Mateusz Ropka.

Polecamy także:

Strefa Kids Training, czyli W-F z Calypso Fitness