fot. TOP-GYM

Halo Fitness Cloud

Nowatorskie rozwiązanie Life Fitness

Na tegorocznych targach FIBO 12-15 kwietnia w Kolonii na stoisku Life Fitness pokażemy wiele modyfikacji naszej dotychczasowej oferty produktowej. Nowością, testowaną na razie w USA jest możliwość odsłuchiwania instrukcji treningowych podczas treningu na bieżniach (audio coaching) z konsolą Discover SE3 HD. Funkcja ta została zaimplementowana, dzięki współpracy Life Fitness oraz czołowego amerykańskiego dostawcy nagrań audio, co ma jeszcze bardziej uatrakcyjnić trening biegowy.

Niewątpliwie jednak największą i najbardziej wyczekiwaną atrakcją na stoisku Life Fitness będzie prezentacja Halo Fitness Cloud, która jest udoskonaloną oraz rozbudowaną wersją funkcjonującej od lat aplikacji oraz platformy LFconnect. To nowatorskie rozwiązanie w chmurze służy budowaniu lojalności klienta i jego więzi z klubem, poprzez regularną komunikację między ćwiczącymi, trenerami personalnymi oraz obiektem fitness.

Halo Fitness Cloud to zestaw niezwykle przydatnych narzędzi dla klubów fitness, który dostarcza menedżerom bezcennych informacji na temat czynników, które przesądzają o tym, że klubowicze chętnie ćwiczą w danym klubie.

Numer stoiska i hali wystawowej: Stoisko: A 46, C51,  hala 6

Zapraszamy do kontaktu i czekamy na Państwa w Kolonii.

Maciej Wolny, tel. +48 668 018 040

100 % zadowolonych klientów!

Artykuł sponsorowany