Marka Hammer Strength na FIWE 2017 – relacja

Na targach FIWE 2017, firma TOP-GYM po raz kolejny dominowała w hali 3, na której zaprezentowała się na  z rozbudowaną ofertą, pokaźną liczbą atrakcji oraz strefą VIP z cateringiem, w której stworzyła dogodne warunki do przeprowadzenia rozmów biznesowych. Po raz kolejny stoisko TOP-GYM było największym na targach, o łącznej powierzchni 600 mkw.

Na targi przygotowaliśmy też nowy katalog marki Hammer Strength, która od kilku lat cieszy się rosnącą popularnością w Polsce. Przybywa też Oficjalnych Ośrodków Treningowych Hammer Strength w naszym kraju, wkrótce będzie ich już 20.  Hammer Strength to nie tylko synonim najbardziej profesjonalnego treningu siłowego, to również liczne rozwiązania do treningu funkcjonalnego. – powiedziała Magdalena Nelke, Dyrektor Marketingu Top-Gym.

Wśród nowości zaprezentowanych na stoisku Top-Gym były: najnowsza konsola Discover SE3 HD o niezrównanej jakości obrazu, i przekątnej 21 cali – jedyna taka na rynku oraz nowatorskie rozwiązanie dedykowane klubom fitness:  brama Hammer Strength Athletic Bridge. To najnowsze rozwiązanie Hammer Strength, które oferuje wiele stref treningowych, na jednej powierzchni, którą można dowolnie konfigurować. Sprawdzi się zarówno w przypadku podnoszenia ciężarów, treningu HIIT czy treningu typu cross. Klatka Bridge była głównym miejscem, w którym odbywały się pokazy street workoutu oraz różne konkursy z nagrodami od partnera Top-Gym, marki Sport Definition.

Kolejną nowością, w naszej ofercie, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem podczas targów FIWE, były urządzenia marki Xtension Fitness. Zwłaszcza wielofunkcyjna wieża MTX Multitower, która oferuje kilka rodzajów treningu: funkcjonalny, powięziowy oraz mobilności w jednym urządzeniu, i to na powierzchni zaledwie 1.5 mkw, znalazła się w centrum uwagi zwiedzających.

Więcej zdjęć ze stoiska Top-Gym można obejrzeć na profilu na Facebook’u.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze stoiska Life Fitness & Hammer Strength na FIWE 2017:

 

Warto też zajrzeć na profil Hammer Strength Polska.

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów