Nowy edukacyjny projekt marki Hammer Strength

Hammer Strength Clinics & Trener 3.0 to projekt, który ma na celu zwrócić uwagę na prawidłowe wzorce ruchowe podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń oraz korekcji jaką możemy wdrożyć, by nasz trening był bardziej efektywny i bezpieczny. Zwracamy uwagę na problemy, jakie może stwarzać nasze ciało i dlaczego wykonanie danego ćwiczenia może być dalekie od ideału. Przedstawimy sposób w jaki dany problem możemy rozwiązać. Wszystko to zostanie podane w przystępny sposób w formie krótkich filmów instruktażowych, tak by każdy trenujący mógł wynieść z tego jak najwięcej przydatnych wskazówek.

Hammer Strength & Trener 3.0

Do projektu zaprosiliśmy dwóch świetnych fizjoterapeutów, którzy będą mieli za zadanie przekazanie ogromnej dawki wiedzy w pigułce. Dawid Rauk oraz Emil Strumiński to trenerzy personalni, którzy wspólnie połączyli swoje doświadczenie, lata praktyki, wiedzę merytoryczną oraz nieprzeciętną osobowość w team TRENER 3.0 i wspólnie z marką Hammer Strength będą się dzielić swoją nieprzeciętną i wartościową wiedzą podczas realizacji projektu.

Na naszej propozycji skorzystają nie tylko zaczynający swoją przygodę z ćwiczeniami, ale również amatorzy biegania, kolarstwa, czy innych sportów. Dla większości tych osób niezbędne jest wprowadzenie dodatkowego treningu ogólnorozwojowego, w celu wyrównania dysbalansu mięśniowego, czy zabezpieczenia przed kontuzjami.

Kolejnym etapem będzie organizacja warsztatów oraz seminariów w Oficjalnych Ośrodkach Treningowych Hammer Strength, gdzie na żywo będziemy mogli podzielić się wiedzą.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego projektu oraz prosimy o komentarze i uwagi: Hammer Strength Polska.

 

 

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów

Artykuł sponsorowany