Hangar 646 z nową lokalizacją

50 trampolin różnego rodzaju i o różnym stopniu wybicia, poduchy powietrzne, ścianka wspinaczkowa, tory przeszkód. To wszystko na powierzchni 2600 m2. Hangar 646 otworzył swoją trzecią lokalizację w Warszawie.

Tyrolki, zjeżdżalnie i gigantyczne tory przeszkód!

Hangar 646 otworzył się na Targówku 6 lipca. Poza trampolinami na powierzchni 2600 m2 znalazły się między innymi cztery ogromne zjeżdżalnie, tyrolka, na której można zjechać z jednego końca hangaru na drugi, gigantyczne tory przeszkód i ścianki wspinaczkowe z rozszerzoną rzeczywistością.

– Chcieliśmy żeby nowe miejsce było czymś więcej niż parkiem trampolin, dlatego bardzo długo szukaliśmy nowych atrakcji – mówi Marcin Konefał, pomysłodawca Hangaru 646.

 – Szczególnie dumni jesteśmy z torów przeszkód – mówi Igor Konefał, brat Marcina. W nowym miejscu znalazły się aż trzy: sprawnościowy, który przypadnie do gustu fanom programów w stylu American Ninja Warrior, dwupoziomowy tor wytrzymałościowy stanowiący idealną opcję treningów przed popularnymi w całej Polsce biegami z przeszkodami oraz tor dla najmłodszych, w którym każdy błąd kończy się lądowaniem w wielkim basenie z gąbkami.

Park został otwarty przy ulicy Dalanowskiej 29 w Warszawie – tuż obok powstającej stacji metra Trocka. Poza samymi atrakcji goście mogą skorzystać z kawiarni oraz oglądać skoki z galerii widokowej zbudowanej z kontenerów morskich. To trzecia lokalizacja Hangar 646 w Warszawie. Parki zlokalizowane są również na Gocławiu i Mokotowie.

Zobacz także: