fot. harderfit.eu

HARDER, sieć butikowych studiów treningowych rośnie w siłę. Wkrótce nastąpi otwarcie czwartej lokalizacji w 2018 roku.

Pierwsze studio HARDER FIT zostało otwarte w marcu 2018 roku w Krakowie. Kolejne dwie lokalizacje powstały w Warszawie ( przy ulicy Nowogrodzkiej oraz Broniewskiego). Pomysłodawcy franczyzowego konceptu nie spoczywają na laurach… Czwarta lokalizacja w tym roku zostanie otwarta już w grudniu we Wrocławiu.

HARDER to koncept butikowych studiów treningowych, w których sam trening opiera się na połączeniu intensywnych ćwiczeń interwałowych ( HIIT)  z wykorzystaniem sprzętu funkcjonalnego, a także mobility, podczas których trenujący koncertują się na poprawie elastyczności całego ciała. Sesje treningowe odbywają się zawsze przy obecności instruktora. Podczas jednej sesji można spalić nawet 1000 kalorii. Trening polecany jest zarówno fitessowym wyjadaczom, jak i osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningiem.
 – Nasz pomysł na biznes zrodził się z potrzeby, którą wymusił polski dynamiczny rynek fitness. Wieloletni aktywny udział w branży w Europie oraz obserwacje połączone z praktyką, otworzyły nam szanse na stworzenie konceptu studia treningowego pod marką Harder. Nasze studia to idealny „pomysł na siebie” dla każdego zapaleńca branży fitness, który szuka nowych alternatyw biznesowych. Niskie progi wejścia oraz profesjonalna i kompletna pomoc przy uruchomieniu każdego z projektów to coś co nasz wyróżnia. Atrakcyjny czas zwrotu z inwestycji to alternatywa dla osób, które myślą o kilku, kilkunastu punktach własnych. – tłumaczą pomysłodawcy.

REDAKCJA POLECA