Regeneracja sił dzięki VACUSPORT i HYDROMASSAGE LOUNGE!

Doniosłym trendem współczesnych czasów jest dążenie do przedłużenia życia oraz zapewnienie ludziom pełnej sprawności. Coraz jaskrawiej uwidaczniają się zagrożenia biologicznego bytu współczesnego człowieka:

 • niepohamowany postęp urbanizacji i automatyzacji pracy,
 • nadmierny pośpiech i tempo w życiu codziennym,
 • skrócony czas wolny przeznaczony na odpoczynek.

W tych niekorzystnych warunkach szybko dochodzi u nas do powstania zmęczenia fizycznego i psychicznego, którego utrudniona likwidacja prowadzi do efektu przemęczenia – taki stan prowadzi w konsekwencji do powstania wielu zaburzeń i chorób zaliczanych do chorób cywilizacyjnych.

Z myślą o regeneracji sił a także nowoczesnym fitness, niemiecka firma
Weyergans stworzyła skuteczne urządzenie VACUSPORT, które zapewnia szybką regenerację i poprawę wydolności organizmu sportowców a także wszystkich, którzy
chcą być sprawni, zdrowi i atrakcyjni. VACUSPORT to efekt osiągnięć naukowych, związanych z badaniem ludzkiego organizmu, planowaniem treningu a także odnową biologiczną.

 

Z VACUSPORT możesz trenować intensywniej, częściej i czuć się lepiej dzięki ośmiu dostępnym programom zabiegowym:

 • Regeneracja po treningu, redukcja poziomu kwasu mlekowego, rozluźnienie „cool down”
 • Regeneracja po zawodach, redukcja poziomu kwasu mlekowego, redukcja poziomu kreatyniny, oczyszczenie mięśni z produktów metabolizmu
 • Poprawa i optymalizacja wydolności przed i po zawodach
 • Trening naczyniowy, kapilaryzacja, optymalizacja parametrów krwi
 • Rehabilitacja, urazy i kontuzje, naciągnięcie wiązadeł, złamania
 • Leczenie ran, otarć, program mikrotrakcji kręgosłupa

Wracając do zmęczenia … O ile zmęczenie jest skutkiem pracy i fizjologicznym odruchem obronnym, o tyle usuwanie jego następstw zależy od umiejętności zaplanowania procesów wypoczynkowych. Warto spojrzeć na doświadczenia zza oceanu, gdzie niezwykłą popularnością w regeneracji sił cieszy się hydromasaż na sucho – HYDROMASSAGE LOUNGE. Wystarczy włączyć masaż na 10-20 minut, aby odczuć ciepło i całkowite rozluźnienie mięśni. Fala wodna porusza się od stóp do głowy, przy czym osoba cały czas pozostaje w ubraniu. To po prostu hydromasaż bez kropli wody! Efektem tak zaplanowanego wypoczynku jest:

 • szybkie zmniejszenie napięcia mięśniowego
 • poprawa krążenia
 • przyspieszenie regeneracji po wysiłku fizycznym
 • głęboki relaks

 

HYDROMASSAGE LOUNGE pozwala dowolnie regulować siłę masażu i strefy masażu: może być delikatny lub niezwykle intensywny. Oprócz tego zabiegowi masażu można nadać całkowicie indywidualny charakter za pomocą intensywnego systemu sterowania poprzez ekran dotykowy. W tym systemie podczas masażu można odtwarzać na DVD filmy, słuchać muzyki lub korzystać z internetu! Dzięki połączeniu sieciowemu można zarządzać urządzeniem z dowolnego miejsca na świecie.

 

 


 

Nie ulega wątpliwości, że wybór sposobu regeneracji zależy od nas samych. Amerykańscy specjaliści z dziedziny fitness zauważyli, że coraz bardziej rośnie zapotrzebowanie na usługi, które poddano badaniom klinicznym i które mogą udowodnić swoją skuteczność.

Urządzenia HYDROMASSAGE LOUNGE i VACUSPORT w pełni spełniają te wymogi, są zawsze korzystną inwestycją, która przyciąga rzesze zadowolonych klientów.

 

                                                                             

ul. Młyńska 20, 43-300 Bielsko-Biała
www.hasmed.pl
biuro@hasmed.pl
tel. 33 812 29 64, 33 812 31 79