Pierwsze centrum treningowo – dietetyczne Healthy Center by Ann zostało otwarte w Warszawie w marcu 2018 roku. Zainteresowani hasłem ” pierwsze tego typu miejsce w Polsce” postanowiliśmy złożyć wizytę, aby zapoznać się z rozwiązaniami proponowanymi przez ośrodek, którego współwłaścicielką jest Anna Lewandowska.

Kameralne, ładnie urządzone studio treningowe zlokalizowane jest w ustronnym miejscu na warszawskim Wilanowie. Przestrzeń Healthy Center by Ann została zaaranżowana pod dwa pomieszczenia do treningu personalnego, cztery gabinety, a także sporą przestrzeń do zajęć grupowych. Bogata oferta HCBA zawiera nie tylko specjalistyczne konsultacje, ale także szereg badań, które można wykonać na miejscu. Centrum prowadzi  sprzedaż produktów Food by Ann, a także akcesoriów treningowych ( rollery Blackroll).

fot. Healthy Center by Ann

 

WORK LIFE BALANCE

W Healthy Center by Ann klient otrzyma cały pakiet usług, tj. badania lekarskie i wydolnościowe, opiekę fizjoterapeutyczną, konsultacje dietetyczne, badania nietolerancji i alergii pokarmowych, dobór profesjonalnego sprzętu, suplementacji wraz z możliwością dokonania zakupów zaleconych produktów. Specjaliści skupiają się na holistycznym podejściu. – Podopieczny w jednym miejscu ma do dyspozycji trenera personalnego, dietetyka, fizjoterapeutę, a także trening mentalny. Równowaga psychofizyczna jest dla nas najważniejsza. Nasi specjaliści przeprowadzają wywiad na podstawie, którego ukierunkowują podopiecznego na najkrótszą drogę do celu. – tłumaczy Michał Wichowski, Członek Zarządu Healthy Center by Ann.

“Dbamy o poziom dobrej energii”

Główną misją nowo powstałego Healthy Center by Ann było stworzenie miejsca, w którym dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu do zdrowia i aktywności fizycznej każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, będzie mógł obrać swoją własną drogę do celu, jakim jest zdrowie i dobre samopoczucie. – Postanowiliśmy stworzyć miejsce kompleksowe, które zrzeszy specjalistów doświadczonych w pracy ze sportowcami oraz amatorami. Naszym celem było zebranie wszystkich najlepszych specjalistów z dziedziny sportu, dietetyki i strefy mentalnej, aby współpracując ze sobą mogli naszym podopiecznym zagwarantować opiekę na najwyższym poziomie. – dodaje Wichowski. Oferta centrum jest dedykowana nie tylko sportowcom, ale przede wszystkim miłośnikom aktywności fizycznej, którzy chcieliby osiągnąć lepsze efekty i potrzebują kompleksowej opieki.

HCBA w innych miastach?

Biznes Anny Lewandowskiej rozwija się coraz szybciej. Z początkiem listopada znana trenerka, dietetyk, wielokrotna medalistka mistrzostw Europy i Polski w karate tradycyjnym otworzyła swój pierwszy healthy store, który jest zapowiedzią ogólnopolskiej sieci kawiarni. Plany dotyczące Healthy Center by Ann są równie szerokie. –  Szukamy nowych miejsc, które pasują do naszej koncepcji biznesowej. Mamy w planach otwarcie kolejnych punktów HCBA. Upatrzone lokalizacje są na etapie weryfikacji. To nie tylko Poznań, Kraków, Gdańsk. – zapowiada Michał Wichowski.

fot. Healthy Center by Ann

REDAKCJA POLECA: