HIIT Zone zagra na Wolskiej 88

Specjalna strefa, szkolenia dla trenerów

Sieć Total Fitness nie zwalnia. W strategicznym partnerstwie z firmą Core Health and Fitness otworzyła niespełna rok temu klub przy ulicy Wolskiej 88. Miejsce to zostało docenione przez klientów i stało się ważnym punktem na treningowej mapie Warszawy. Teraz czas na kolejne nowości w klubie.

Choć klub prosperuje doskonale, zyskał renomę i przychylność klubowiczów, właściciele klubu nieustannie poszukują nowych wyzwań. Wychodząc naprzeciw światowym trendom, wspólnie z firmą CORE H&F, tworzą obecnie w Total Fitness przy Wolskiej nowoczesną strefę treningu interwałowego o marketingowej nazwie HIIT Zone.

HIIT od angielskiego high intensity interval training, czyli trening interwałowy o wysokiej intensywności. To doskonała metoda na poprawę zdrowia, budowanie masy mięśniowej, spalanie tkanki tłuszczowej i zwiększanie wszystkich cech motorycznym. Firma Core H&F, jako ekspert w tworzeniu strefy ćwiczeń HIIT, pomaga Total Fitness uruchomić program na Wolskiej 88. Firma wybrała już ten klub na miejsce szkolenia praktycznego ze strefy HIIT dla swojego międzynarodowego zespołu trenerów HIITZone, a wkrótce na zakupionych już przez Total Fitness maszynach, przeprowadzone zostanie szkolenie dla trenerów z Total Fitness, które pomoże, jak najlepiej zaimplementować i wykorzystać tą strefę w klubie. Taka synergia działań producenta i Total Fitness wsparta odpowiednim marketingiem i edukacją, pozwoli stworzyć kolejne wyjątkowe miejsce, które na pewno warto odwiedzić i dać się ponieść HIIT-owemu treningowi.

Niebawem na pewno poinformujemy Was o kolejnych wspólnych działaniach sieci

Total Fitness i Core H&F.

Artykuł sponsorowany

Zobacz także: