źródło: https://www.leisureopportunities.co.uk/news/latest-news/342654

Założycielem klubu Holmes Place jest Allan Fisher. Wraz ze swoim synem Jonathanem prowadzi również low-cost’ową markę ICON. W branży fitness działają już ok. 40 lat. Na swoim koncie mają także wprowadzenie na rynek butikowej siłowni EVO, która ma oferować swoim członkom wygodne rozwiązania.

Po zawarciu umowy rodzina Fisher’s dołączy do zarządu TRIB3, a Jonathan obejmie stanowisko przewodniczącego rady. Współzałożyciel TRIB3, Kevin Yates, będzie nadal pełnił funkcję dyrektora generalnego.

„TRIB3 zapewne oferuje jedno z najbardziej ekscytujących i motywujących doświadczeń treningowych w dynamicznie rozwijającym się segmencie butików na rynku” – powiedział Allan Fisher. “Mamy nadzieję, że nasza współpraca i doświadczenie w sektorze fitness pomogą TRIB3 osiągnąć aspiracje stania się globalną społecznością” – dodaje.

TRIB3 to sieć klubów butikowych, która niedawno otworzyła swój dziewiąty klub w stolicy Hiszpanii – Madrycie. Posiada również dwa studia w Wielkiej Brytanii, dwa w Finlandii i pojedyncze obiekty w Rosji i Chinach.

TRIB3 planuje dodać trzy nowe witryny do swojego portfela w 2019 roku.

Polecamy również:

Chris Clawson ponownie na stanowisku CEO Life Fitness