Gigant na rynku napojów w Polsce i na świecie Coca – Cola HBC, łączy siły z IC Events – organizatorem największych i najważniejszych wydarzeń branży sportowej, fitness i bodybuilding w Polsce, planując jeszcze większy udział swoich produktów na rynku fitness.

Zaangażowanie firmy IC Events w dystrybucję produktów Coca – Cola jest zamierzonym działaniem w kierunku budowania świadomości, jak ważne jest nawadnianie organizmu.

-Obalamy stereotypowe myślenie, że pod brandem Coca – Coli znajdują się produkty z cukrem, które nie są odpowiednie do sprzedaży w klubie fitness. W ofercie Coca-Cola znajduje się cały szereg napojów izotonicznych, energetycznych oraz woda. Stworzona dla obiektów sportowo-rekreacyjnych oferta jest ukierunkowana na wzrost obrotów na barze, dzięki produktom sygnowanym znanym brandem i cieszących się popularnością wśród konsumentów – informuje Katarzyna Kolanowska, odpowiedzialna za dystrybucję.

IC Events, niekwestionowany lider w branży fitness to organizator największych i najważniejszych wydarzeń branży sportowej, fitness i bodybuilding w Polsce. Międzynarodowe Targi FIWE FITNESS TRADE SHOW, Konferencja Fitness PEI czy Kongres FEM to najważniejsze imprezy branżowe skierowane do fanów sportu, trenerów personalnych, właścicieli i managerów klubów fitness, siłowni, inwestorów, producentów i deweloperów.

Polecamy także:

Targi FIWE Fitness Trade Show 2020 prezentują nową odsłonę 7 edycji