IHRSA Congress, Gold’s Gym Convention, MIOFF i Sibec, czyli jesień w Perfect Gym

Perfect Gym to międzynarodowa firma z 7 biurami  na całym świecie. Ponad 130 osób pracuje codziennie, żeby rozpowszechniać nasz wielomodułowy, nowoczesny system do zarządzania klubem fitness. Obecnie ponad 1000 klientów z 50+ krajów rozsianych po całej kuli ziemskiej korzysta z Perfect Gym. Dlaczego?

Rocznie odwiedzamy ponad 30 wydarzeń branżowych, żeby spotykać się nie tylko z partnerami, ale także z klientami. Chcemy być blisko, by móc odpowiedzieć na ich pytania na żywo i pokazać nowości systemowe, które mogą się okazać przydatne. Wykorzystujemy każdą okazję, by utrzymywać relacje, dać się poznać oraz być kimś więcej niż oprogramowaniem.

Jesień w Perfect Gym wbrew prognozom pogody był gorący! Odwiedziliśmy cztery wydarzenia branżowe, a to dopiero połowa miesiąca listopada.

Nasz zespół pojawił się między innymi na kongresie IHRSA w Lizbonie. Lokalizacja, organizacja i uczestnicy spisali się na medal. Ogrom wiedzy zdobyty na wykładach guru technologii w branży fitness m.in. Briana O’Rourke jest nieoceniony. Panele dyskusyjne właścicieli klubów fitness, networking z partnerami oraz rozmowy z potencjalnymi klientami utwierdziły nas w przekonaniu, że jako firma wykorzystująca w ogromnym stopniu sztuczną inteligencję w systemie, jesteśmy na bardzo dobrej drodze. Wspaniałym zakończeniem naszego udziału w kongresie było wystąpienie naszego CSO (Chief Strategy Officer), podczas którego mieliśmy okazje zaprezentować wizję Perfect Gym dla branży fitness.

Kolejnym wydarzeniem, na którym nie mogło nas zabraknąć to największe targi fitness w Rosji – MIOFF. Nasz Country Manager na Rosję Stanislav Veredinsky wraz z zespołem reprezentowali barwy Perfect Gym, promując najnowsze produkty właścicielom klubów fitness. W szczególności zainteresowanie wzbudził CRM oraz nowa aplikacja mobilna.

Jednym z najciekawszych i najcieplej wspominanych wydarzeń, w którym wzięliśmy udział jest SIBEC, który w tym roku odbył się w Marakeszu. Zdecydowanie polecamy ten event, ponieważ nigdzie indziej w przepięknych okolicznościach przyrody (co roku innej) nie można łączyć przyjemnego z pożytecznym. Ponad 150 osób z branży ma okazję spotkać się na 20 minutowych sesjach, żeby omówić wspólne możliwości rozwoju.

 

Do Lizbony wróciliśmy ponownie w zeszłym tygodniu na Web Summit, najważniejsze wydarzenie w branży technologicznej. Perfect Gym pojawił się tam po raz pierwszy, ale nie po raz ostatni. Nasz produkt przyciągnął zainteresowanie inwestorów z całego świata oraz został doceniony jako jeden z top 20 startup’ów na wydarzeniu.

W tym samym czasie w Dubaju odbył się zjazd wszystkich franczyzobiorców na Gold’s Gym Convention. Zostaliśmy zaproszeni, by zaprezentować nasz CRM, który jest niezwykle istotnym modułem dla większych sieci fitness. Zostaliśmy przyjęci z ogromnym entuzjazmem i z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenie organizowane przez Gold’s Gym.

 

Rok jeszcze się nie skończył, a my nie przestajemy działać. Już wkrótce ogłosimy kolejne wydarzenia, w których Perfect Gym bierze udział i podczas których będzie można się z nami spotkać.

Do zobaczenia!

Materiał Partnera