II edycja FEM

Kongres FEM w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

15 i 16 marca 2018 r.

Znamy datę i lokalizację kolejnej, drugiej już edycji największego w branży spotkania biznesowego dedykowanego właścicielom klubów fitness, siłowni, inwestorom, producentom oraz deweloperom! Kongres FEM – Fitness Experience Management odbędzie się w dn. 15 i 16 marca 2018 r. w hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw. Firma eFitness oraz portal www.BranżaFitness.com zostali partnerami wydarzenia.

Kongres FEM to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarzu imprez towarzyszących największym targom Fitness&Wellness FIWE – Trade Show. FEM to 2-dniowe profesjonalnie przygotowane spotkanie branżowe w luksusowym hotelu w Warszawie. Spotkanie ma na celu edukację oraz przedstawienie najnowszych trendów z zakresu efektywnego prowadzenia siłowni i klubów fitness. Całość konferencji odbędzie się w podziale na specjalne bloki tematyczne z zakresu: sprzedaży, marketingu, zarządzania oraz innowacji.

Kongres FEM to dwa dni sesji warsztatowych oraz wykładów, którym towarzyszyć będą spotkania networkingowe, strefa konsultacji (finansowanie, księgowość, HR, zarządzenie, prawo, doradztwo biznesowe) oraz wieczorna część integracyjna – Business Meeting Zone. Podczas Kongresu swoją ofertę zaprezentują firmy oferujące, m.in. wyposażenie sal treningowych oraz oprogramowanie.

Prelegentami II edycji Kongresu będą wybitni eksperci, którzy mogą pochwalić się wieloma sukcesami w branży. Będą to, m.in. Martin Lewandowski – właściciel federacji KSW i organizator największej gali MMA w Europie, Tomasz Napiórkowski, który jako jedyny w Polsce uzyskał certyfikat IHRSA INSTITUTE oraz Michał Leszek – biznesmen, twórca marki Kruger&Matz, mówca motywacyjny. Pełna agenda oraz lista nazwisk prelegentów zostanie przedstawiona podczas tegorocznych targów FIWE, które odbędą się w dn. 9-10 września w warszawskiej hali EXPO XXI.

Kongres FEM – Fitness Experience Management jest to wydarzenie organizowane przez agencję IcEvents – kreatora największych eventów branżowych w Polsce, tj.: Konferencja Fitness PEI oraz FIWE – Międzynarodowe Targi Branży Fitness&Wellness.

Przekonaj się, jak niedaleko znajdują się nowe możliwości i poznaj jeden z najnowszych i najskuteczniejszych modeli biznesowych prowadzenia klubu czy siłowni.

Polecamy!

Bilety na Kongres FEM dostępne są już na stronie: www.kongresfem.pl/dla-uczestnikow.