II edycja FEM

Fitness Experience Management

Już 15 i 16 marca 2018 roku  w hotelu DoubleTree by Hilton  Hotel & Conference Centre Warsaw odbędzie się II edycja Kongresu FEM – Fitness Experience Management  – spotkanie branżowe dla właścicieli klubów fitness, siłowni, inwestorów, producentów i deweloperów z zakresu efektywnego zarządzania tego typu klubami.

FEM będzie to 2-dniowe spotkanie  mające na celu edukację oraz zapoznanie się z najnowszymi trendami z zakresu efektywnego prowadzenia siłowni i klubu fitness. Podczas Kongresu swoją ofertę zaprezentują firmy oferujące wyposażenie sal treningowych, oprogramowanie oraz usługi doradcze. Głównym programem kongresu będą sesje warsztatowe oraz wykłady natomiast całemu wydarzeniu towarzyszyć będą spotkania networkingowe w specjalnej strefie oraz Gala Business Meeting Zone wraz z częścią integracyjną.

Prelegentami kongresu będą osoby doskonale znane w branży fitness , a także szerszej publiczości m.in. Martin Lewandowski, Michał Leszek, Tomasz  Napiórkowski, Łukasz Balicki, Krzysztof Pakulec, Jakub Rudyński, Michał Mańkowski, Franciszek Georgiew, Maciej Wolny.  Pełna lista nazwisk prelegentów dostępna jest na stronie www.kongresFEM.pl.

Kongres FEM to kontynuacja  wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez towarzyszących Międzynarodowych Targów FIWE jako konferencja FIWE EXPERTS, która niezmiennie przyciąga grono najlepszych ekspertów z branży fitness.

Dlaczego warto być na Kongresie FEM ?

  • Poznasz jeden z najnowszych i najskuteczniejszych modeli prowadzenia klubu fitness czy siłowni,
  • Nawiążesz nowe kontakty biznesowe i ciekawe rozmowy,
  • Zapoznasz się z najnowszymi trendami w branży fitness,
  • Spotkasz profesjonalistów, konkurentów, potencjalnych partnerów czy inwestorów,
  • Dowiesz się jak pozyskać nowych Klubowiczów i zatrzymać retencję,
  • Zaczerpniesz unikatową wiedzę od polskich i zagranicznych ekspertów.

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami uczestnictwa w Konfresie FEM. Więcej info: www.kongresFEM.pl

Przekonaj się jak niedaleko znajdują się nowe możliwości i poznaj jeden z najnowszych i najskuteczniejszych modeli biznesowych prowadzenia klubu czy siłowni. Polecamy!

źródło: inf. prasowa