5.12.2019 w pięciogwiazdkowym hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel, odbyła się II edycja Hammer Strength Clinics, profesjonalnego szkolenia dla właścicieli klubów fitness i siłowni. Organizatorem wydarzenia jest firma TOP-GYM. Szkolenie to bardzo ważna inicjatywa firmy, która dba o rozwój i edukację swoich klientów, a także o networking i budowanie pozytywnych relacji.

Szkolenie organizowane w pięciogwiazdkowych hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel rozpoczęło się uroczystą przemową Macieja Wolnego, jednego ze współwłaścicieli TOP-GYM, który opowiedział na temat pozytywnych zmian wśród marek Life Fitness, Hammer Strength, a także dobrej kondycji TOP-GYM. Z roku na rok firma osiąga zadowalające wyniki finansowe, które przekładają się na kolejne inwestycje i poszerzenie dystrybucji o nowe marki.

W II edycji Hammer Strength Clinics, szkolenie poprowadził Marcin Żaworonek, który skupił się na najważniejszych aspektach niezbędnych w prowadzeniu klubu fitness. Zagadnienia podzielone zostały na III bloki tematyczne:
-Samodzielny zespół pracowników, proces rekrutacji i onboardingu w klubie fitness. Zarządzanie klubem fitness za pomocą budżetu i kluczowych wskaźników efektywności,
– Skuteczny marketing w klubie fitness,
– Skuteczna sprzedaż i obsługa klienta,

Gośćmi szkolenia byli m.in właściciele klubów: Strefa Formy, F1 Fitness z Opola, Siłownia Impuls z Warszawy, Exuma Gym, Bella Line z Torunia i Bydgoszczy Trener Indywidualny, Green UP Fitness Club, Fus Gym, BesterGym ze Słupska, Fitness Bernas z Gostynia, Fit Fabric z Łodzi. Uczestnicy bardzo aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadając pytania oraz wspólnie poszukując rozwiązań na wybrane problemy. Po szkoleniu odbyła się uroczysta kolacja w swobodnej atmosferze.

Szkolenie Hammer Strength Clinics to fantastyczna inicjatywa TOP-GYM służąca edukacji, ale też stwarzająca okazję do networkingu oraz wzajemnej wymiany doświadczeń. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie redakcji portalu oraz za miłą atmosferę.

Dlaczego TOP-GYM inwestuje w edukację dla swoich klientów i współpracowników?

Relacja z wydarzenia:

Polecamy także:

Brytyjski operator klubów przejmuje sieć Fitness World