fot. mat. prasowe

II edycja Sales and Lead Management Academy  Poznań

Nieważne czy zarządzasz siecią siłowni, czy studiem jogi albo pojedynczym klubem butikowym… Twój biznes przetrwa wyłącznie dzięki klientom. Klubowicz jest nie tylko płatnikiem, ale przede wszystkim ambasadorem Twojej marki. To on poleca Twój klub innym, generując przychody.

Sposoby pozyskiwania klientów, zwiększenie przychodów i retencji, a także automatyzacja komunikacji z klubowiczami to zaledwie część tematów poruszonych podczas Sales and Lead Management Academy, cyklu spotkań o charakterze warsztatowym, przeznaczonym dla menedżerów, działu sprzedaży, recepcji a także trenerów osobistych. Na początku tego tygodnia odbyła się już kolejna edycja, tym razem w Poznaniu.

– SALMA  to inicjatywa powstała na prośbę uczestników. Mimo olbrzymiej ilości konferencji i kongresów w Polsce, wciąż brakuje szkoleń, które poza wiedzą z wykładów dostarczałyby też praktyczne wskazówki dotyczące prowadzenia klubu fitness – tłumaczy organizatorka cyklu wydarzeń Natalia Repta. – Skupiamy nie tylko ekspertów znanych w branży, ale również praktyków, z którymi uczestnicy mogę się identyfikować i od których mogą się również uczyć. – dodaje.

Co odróżnia cykl warsztatów SALMA od innych spotkań branżowych? Dostęp do konkretnych danych oraz specyficznych przypadków oraz rozwiązań proponowanych przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Wśród prelegentów są osoby, które zarządzały lub zarządzają sieciami klubów i zespołami sprzedażowymi, a także konsultanci branży, którzy na co dzień doradzają właścicielom klubów fitness.

SALMA szybko zyskała rozgłos także wśród znanych marek takich jak TOP-GYM, Perfect Gym oraz od niedawna także OK System, którzy są partnerami cyklu szkoleń. Dzięki takiemu wsparciu projekt pozyskuje stale nowych prelegentów oraz poszerza listę lokalizacji.

Dołączyliśmy  jako partner do projektu SALMA, ponieważ chcemy dzielić się wiedzą. Tematem naszego wykładu jest lojalność użytkowników systemów zewnętrznych. Po raz pierwszy w historii branża fitness otrzymuje tego typu dane analityczne, również po raz pierwszy operator pakietów sportowych podzielił się taką  wiedzą z klubami. – opowiada Aleksandra Tokarewicz, Prezes Zarządu OK SYSTEM POLSKA.

Kolejne edycja SALMA odbędzie się w Gdyni 21-22.06.2018 w Baltic Plaza tuż przy samym skwerze Kościuszki. Zapraszamy! 

Artykuł sponsorowany

Zobacz także: