Targi Europe Sport Power tym razem zawitały do Krakowa!

W dniach 17 – 18 lutego 2018r. w Expo Kraków odbyły się targi fitness ESP połączone z bardzo popularnymi w Polsce zawodami kulturystycznymi Debiutami PZKFiTS.

To była już 3 edycja tego epickiego wydarzenia sportowego, które po raz pierwszy w tym roku zawitało do Krakowa. Impreza przyciągnęła liczne grono fanów sportu oraz przedstawicieli branży fitness. Przez bramy obiektu EXPO przewinęło się 18 522 osób.
Ponad 120 marek sportowych prezentowało swoje produkty oraz usługi z zakresu suplementów, odzieży, akcesoriów oraz artykułów spożywczych. Nie zabrakło również przedstawicieli sprzętu fitness. Na targach pojawiło się wiele premierowych produktów. Każdy z uczestników mógł dokonać zakupów w bardzo atrakcyjnych cenach.
Targi ESP to przede wszystkim liczne imprezy towarzyszące. Oprócz strefy wystawienniczej odwiedzający targi mogli podziwiać i brać udział w wielu imprezach towarzyszących targom takich jak:

Debiuty Kulturystyczne PZKFiTS

Najpopularniejsze zawody kulturystyczne w Polsce przyciągnęły tłumy kibiców. Zgłosiło się ponad 300 zawodników, którzy po raz pierwszy wystąpili na scenie. Zawodom towarzyszyły niespotykane emocje. Złotym Sponsorem Debiutów kulturystycznych była firma ACTIVLAB SPORTS, a sponsorem generalnym ALL NUTRITION. Srebrni Sponsorzy Debiutów Kulturystycznych były firmy PROPHARM NUTRITION oraz NUTREND, a partnerami RULE1PROTEIN, SCITEC NUTRTITION , TREC NUTRTITION.

Europe Sport Academy

Konferencja szkoleniowa z zakresu treningu, diety i suplementacji zgromadziła wiele osób, które chciały poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę. Dzielili się nią najlepsi eksperci z branży. Mateusz Donajski, Agnieszka Świtalska – Nawrocka, Magdalena Hajkiewicz, Karol Małecki, Gosia Flis, Grzegorz Kępa, Alicja Brodowiak i Łukasz Styra z firmy Synergy Clinic, Róża Gumienna z firmy Staropolanka, Marek Fischer, Michał Undra, Radek Słodkiewicz oraz Mariusz Mróz. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat uczestnictwa w konferencji.

Amatorskie Mistrzostwa Polski w MMA

Fani tego niezwykle widowiskowego sportu mogli podziwiać zmagania zawodników w formule K1, ADCC, MMA. Wydarzenie zgromadziło najlepszych zawodników z Polski. Była to doskonała okazja do zapoznania się z różnymi sztukami walk. Nie brakowało emocji oraz doskonałych i widowiskowych walk. Złotym Sponsorem Fight areny była firma DRAGON SPORTS, a partnerem medialnym MMA ROCKS.

Strefa Street Workout

Podczas targów odbyły się również zawody Steet Workout Game of Bars. Najlepsi zawodnicy z Polski i z zagranicy pokazywali swoje nietuzinkowe umiejętności licznie zgromadzonej publiczności. W pierwszy dzień zawodnicy zmierzyli się w kategorii Freestyle Superstars, a w drugi dzień w kategorii Weighted Mężczyzn oraz Kobiet. Pierwszy raz w Polsce mogliśmy podziwiać licznie zgromadzone zawodniczki tego trudnego sportu.

Crossfit LoginLab

Arena przygotowana przez doświadczony zespół HES zgromadziła blisko 50 teamów dwuosobowych rywalizując między sobą. Była to doskonała okazja do integracji. Publiczność mogła brać udział w warsztatach crossfitowych, które odbyły się drugiego dnia targów. Arena cieszyła się dużą popularnością wśród kibiców dopingujących biorące udział w zawodach zespoły.

Scena fitness

W samym sercu hal targowych mieściła się scena fitness, na której bez przerwy odbywały się pokazy treningów i spotkania gwiazd z fanami. Duże show zrobiła firma Jumpit prezentując treningi na trampolinach. Ekipa Warszawski Koks przyciągnęła rzeszę swoich fanów, Damian Janikowski zrobił prawdziwą furorę. Drużyna 6pak.tv z z kolei odpowiadała na wiele pytań uczestników. Oprócz tego uczestnicy podziwiali treningi Zumba Fitness Elta Polska, BLACKROLL Polska oraz firmy PILOXING.

Gwiazdy Fitness

Targi Europe Sport Power kojarzą się wszystkim z obecnością gwiazd fitness. Nie inaczej było w Krakowie. Ambasadorami targów byli Gosia Flis, Paula Mocior, Radosław Słodkiewicz, Tomasz Lech, Robert Piotrkowicz, Szymon Łada, czy ekipa z Warszawkiego Koksa. Fani mogli zobaczyć na żywo m.in. Evelien Nellen, Benjamina Radic, Zsuzsanne Toldi, a także Piotrka Szeligę, czy Damiana Janikowskiego. Organizatorzy zaprosili na targi ponad 100 najbardziej popularnych gwiazd fitness. Każdy mógł spotkać swojego idola i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Na wyróżnienie zasługują Sponsorzy i Partnerzy targów Europe Sport Power, bez których impreza by się nie odbyła.
Srebrnym Sponsorem wydarzenia była firma THAIGER NUTRACEUTICALS , Parterami wydarzenia były firmy NUTREND oraz SCITEC NUTRTITION, a oficjalną wodą targów STAROPOLANKA.
Organizatorzy dziękują także Partnerom medialnym Sport dla Wszystkich oraz Branzafitness.com.

Firma IC events – organizator targów już zapowiedział kolejną edycję. Szczegółów szukajcie na www.europesportpower.pl

Źródło: Notatka prasowa