fot. Jacek Taran

Z początkiem listopada miało miejsce otwarcie Reshape Fitness, wielofunkcyjnego centrum rekreacji i sportu w Zabrzu. To z pewnością jedna z najbardziej imponujących inwestycji w branży fitness ostatnich lat. Jej wartość ocenia się na 20 milionów złotych.

Reshape fitness powstał w zabytkowym zespole halowym na terenie byłych Zakładów Mięsnych w Zabrzu. Właściciele obiektu od samego początku przykładali ogromną wagę nie tylko do dopracowania modelu biznesowego, stworzenia oferty, aranżacji wnętrz, ale również do wyposażenia sprzętowego klubu.

“Wybór w zakresie sprzętu fitness mógł być tylko jeden – komentuje właściciel Reshape, Arkadiusz Patyk. Włoska marka Technogym to nie tylko oryginalny design, ale przede wszystkim niezawodna jakość sprzętu i doskonała technologia. Doceniliśmy też profesjonalne wsparcie naszego partnera, firmy ITP S.A., która pomogła nam na wielu etapach tej inwestycji – dodaje Patyk.

Reshape Fitness został wyposażony w najwyższą i najbardziej nowoczesną linię sprzętu TECHNOGYM ARTIS. Klubowicze mogą trenować na ponad 80 urządzeniach cardio z multimedialnymi ekranami UNITY, dzięki którym odtworzą ulubioną muzykę, obejrzą film czy po prostu skorzystają z internetu. Dzięki wykorzystaniu platformy MyWellness Cloud, mogą również korzystać z multimedialnej biblioteki ćwiczeń, zapisywać swoje treningi w chmurze czy kontaktować się z trenerem. MyWellness Cloud to również szereg możliwości dla trenera i menedżera klubu. „Cieszymy się, że Reshape Fitness docenił markę Technogym i postawił na najnowocześniejsze rozwiązania, które są przyszłością naszej branży – komentuje Dominik Śliwowski, Członek Zarządu ITP S.A. i General Manager marki Technogym w Polsce. Dzięki MyWellness Cloud, trenerzy mogą planować treningi dla swoich podopiecznych i sprawdzać ich postępy. Platforma daje też możliwość prowadzenia akcji marketingowych, tworzenia grafików czy sprawdzania stanu urządzeń – dodaje Śliwowski.

W Reshape imponująco prezentuje się również strefa siłowa, wyposażona w urządzenia stosowe z linii ARTIS, maszyny półwolne Pure Strength i wolne ciężary. Całość dopełniają najnowsze urządzenia TECHNOGYM z linii SKILL – SKILLMILL, SKILLRUN i SKILLROW.

Redakcja poleca

kontakt@branzafitness.pl